Profesionālu akvārija zivju barības Pellet Mill izgatavoti Ķīnā

Ūdens peldošo zivju barības koncentrātu mašīna Mūsu kompānija var sniegt dažādu dzīvnieku barības koncentrātu pieņem anā, no 1mm peldošā zivju barības koncentrātu 10mm peldošā zivju barības koncentrātu, arī mums var sniegt grimst barības koncentrātu mašīna, no 2,5 mm diametru līdz 12mm.

Produkta detaļas

Ūdens peldošo zivju barības koncentrātu mašīna
Mūsu kompānija var sniegt dažādu dzīvnieku barības koncentrātu pieņem anā, no 1mm peldošā zivju barības koncentrātu 10mm peldošā zivju barības koncentrātu, arī mums var sniegt grimst barības koncentrātu mašīna, no 2,5 mm diametru līdz 12mm.Peldošā zivju granulu mašīnu priekšrocības:

1 desing ir novitāte, īpašu, viegli struktūra, viegli montēt un izlādētu, easyoperating.
2 presēt var ražo dažādu lieluma peldoša granulas, un to var tur ap 12hours uz virsmas, un zivis un mājputnus vienmēr patīk ēšanas un vienkārša gremošanas, strādnieku caneasy novērot lašu apetīte, arī nenotiek atkritumu plūsmu un nevarRielikt piesārņo ūdeni.
3. tā var ražot zivju mājputnu barību. To var izņemt galvenokārt toksīna izejvielas andantitryptase un ureāzes no antinutritional faktors, lai tā varētu atbilstoši animaland #39; sdigestive absorbēt un uzlabotu gremošanas un izmantojot reitingu uzturvielu saturu.

Izejmateriāla mitrums: 20 % -25 %
Izejmateriālu veids: pulveris
Raudzes materiāls: 60-80 acs


Darba plūsmu peldošā zivju barības koncentrātu augu:
1) smalcinātājs-tērauda veida vai nerūsējoša tērauda veida
2) maisītājs-tērauda veida vai nerūsējoša tērauda veida
3) presēt-viens presēt vai divreiz skrūve presēt
4) žāvētāju---septiņu slāņu fēns, nerūsējošā tērauda
5) cooler-nerūsējoša tērauda dzesētājs
6) iepakojuma - 200g iepakojuma maisiņu vai jūsu vajadzības
Tāpat mūs informēt izejvielas, jaudu, un pieteikumu un prasību, mēs jums sniegsim jums piemērotu iekārtu ierosinājums.


Welcome visitourfactory

Jiangsu Liangyou starptautisko mašīnbūves Co Ltd ir saistīts ar Jiangsu Liangyou lauksaimniecības mašīnu co., Ltd, kas ir aptuveni 20 gadu pieredzi visaptverošu attīstības un izmantošanas lauksaimniecībā jomā. Tas nosedz apgabalu, 15000 kvadrātmetru, izvietojot zhongguancun scienceandamp; tehnoloģiju industriālais parks, Liyang pilsēta, JiangSu province, ĶTR.Izmeklēšana