Mājputnu vistu barībai Pellet Mill ražotājam, kurš veic savu Pellet

Mājputnu barības koncentrātu dzirnavām tiek lietoti, lai veiktu dzīvnieku barības granulas, tāpat kā vistu barībai, cūku barībai, lopu barību. Pirms veicat kokskaidu granulu degvielas, galvenokārt izmanto barības koncentrātu mašīna bija dzīvnieku barības nozarē. Tas arī nav liels barības koncentrātu dzirnavas, kas ir tikai jauda 100 – 150kg/h, tāpēc tas ir visvairāk piemērots tiek lietots mājās, padarot savu granulas

Produkta detaļas

Mājputnu barības koncentrātu dzirnavām tiek lietoti, lai veiktu dzīvnieku barības granulas, tāpat kā vistu barībai, cūku barībai, lopu barību. Pirms veicat kokskaidu granulu degvielas, galvenokārt izmanto feedpellet mašīna bija dzīvnieku barības nozarē. Tas arī nav liels barības koncentrātu dzirnavas, kas tikai ir jauda ir 100 – 150kg/h, tāpēc ir visvairāk piemērots tiek lietots mājās padarot savu pellets.the mājputnu barības koncentrātu dzirnavas ir vienkārša, viegli strādāt, augsto izmaksu veiktspējas. Elektromotors šo mājputnu barības koncentrātu dzirnavas varētu būt vienfāzes, vai 3 phases.this tipa mājputnu barības millhas četriem riteņiem, kas ir kustama, viegls svars, vienkāršu darbību un uzturēšanu, nav nepieciešama īpaša darbība un apmācības, mājputnu barības dzirnavas ar sevi viegli var darboties.


Barības ekstrakta koncentrāta dzirnavu specifikācija

Jauda: 15kw, trīsfāzu elektrība
Jauda: 0.5-2T/h

Piezīme: tas var virza jostas vai rīku
neapstrādāta materiāli: graudus pulverī, salmu maltīti, lucerna, rīsu sēnalu, zāles miltu, saulespuķu u.c.
ūdens saturs: 10-12 %


Līdzekļus, barības koncentrātu mill

* mājputnu barības dzirnavas ir vienkārša struktūra, plašs pielāgošanās spējas, maza nospiedumu un zems trokšņa līmenis.
* granulas uz granulating materiālu mitruma ir daudz mazāk, vairāk piemēroti glabāšanai.
* Vistu, pīļu, zivis, jaukto plūsmu, lai saņemtu pārsniedz saimniecisko labumu pulveris.
* Veļas apstrādes, barības ražošanas ekstrakta koncentrāta cietība un augsta, virsma ir gluda, iekšējo uzlabojumu, var uzlabot gremošanu un barības vielu uzsūkšanos.


Bildes no barības koncentrātu dzirnavas

Izmeklēšana