Pellet Mill rezerves daļas nerūsējošā tērauda gredzens Die

Gredzena die ir ļoti svarīga daļa no gredzena mirst granulu mašīnu visu ražošanas procesu. Gredzena mirst kvalitāti ne tikai tieši saistīts ar kvalitāti un granulas produkciju, bet arī darbojas valsts iekārtas un uzturēšanas izmaksas.

Produkta detaļas

Ievads Ring mirst

Gredzena mirstir ļoti svarīga daļa nogredzena mirst granulu mašīnuvisā ražošanas procesā. Gredzena mirst kvalitāti ne tikai tieši saistīts ar kvalitāti un granulas produkciju, bet arī darbojas valsts iekārtas un uzturēšanas izmaksas.
Piemērojams attiecībā uz biomasas granulu mašīnu: koka skrošu dzirnavas, zāģskaidu granulu dzirnavas, zāle ar skrošu dzirnavas, salmu granulu dzirnavas, ražas stiebra granulu mašīnu, lucernas skrošu dzirnavas u.c..
Piemērojams attiecībā uz mēslojuma granulu mašīnu,dzīvnieku barības koncentrātu machinetoo.


Mēs varētu ražot dažāda veida gredzenu nomirst saskaņā ar uzraudzību #39; prasības

Produkti tiek plaši piemēro uz lielu, vidēju andamp; neliela izmēra akvakultūru, pārtikas un dzīvnieku barības rūpnīcās, lopkopības saimniecībām, mājputnu saimniecībām, individuālajiem lauksaimniekiem un mazu andamp; vidēja lieluma saimniecības, lauksaimnieki vai lielu, vidēju andamp; neliela izmēra barības rūpnīcās, kas ir barības pārstrādes mašīnas, kas paredzētas tieši iespiezdams varžacīm, pupu celulozes, salmiņi, zāle, rīsu sēnalas un citi objekti, kas sagrāva granulas.

Gredzena die ir ļoti svarīga daļa no gredzena mirst granulu mašīnu visu ražošanas procesu. Uz

Pircēji var pielāgot nomirst ar citu caurumu diametrs un kompresijas attiecība saskaņā ar atšķirīgo situāciju, un prasība.

Hole Diameter(mm)Kompresijas pakāpe
Gredzena mirst dzīvnieku barības koncentrātu mašīna
Poultryandamp; lopbarības2,5-41:4-1:11
Zivju barības2.0 - 2.51:12-1:14
Garneļu barības0.4 - 1.81:18-1:25
Gredzena mirt par biomasas granulu mašīnu6.0-8.01:5-1:8

Visbiežāk mirst caurums struktūra ir taisni caurums; atbrīvošanas caurumiņā iegāja; ārējās konusveida caurumu un iekšējā koniskā caurumu, utt. Dažādas mirst caurumus struktūras tiek piemērotas dažādas izejvielas un barības formula granulu izgatavošanai.

Izmeklēšana