Granulu līnijas veidu barību āmuru Mill

Ieviest piemērotu izejvielu: kukurūzas, kukurūzas, zāle, graudi, melase, kviešu, pupas utt. Feed Application: mājputnu un mājlopu aqua dzīvniekiem, piemēram: liellopu, cūku, aitu, garneles, zivis u.c. mājdzīvnieku. Datora lietojumprogramma: izmantojama dažādu mazo un vidējo barības rūpnīcās, mājputnu un mājlopu fermām,...

Produkta detaļas

Āmurs dzirnavu iekārtu ieviešanu barības

Piemērotu izejvielu: kukurūzas, kukurūza, zāle, graudi, melase, kviešu, pupas utt. Feed Application: mājputnu un mājlopu aqua dzīvniekiem, piemēram: liellopu, cūku, aitu, garneles, zivis u.c. mājdzīvnieku.


FDSP āmuru mill programmas:

Izmantojama dažādu mazo un vidējo barības rūpnīcās, mājputnu un mājlopu fermām, quaculture fermām ražo mājputnu un mājlopu barības un kopējo zivju barības ar jaudu 500 15000kgs stundā.


Barības līdzekļus dzirnaviņas

Augsti efektīva vienu soli pārnesumu pārvades vadīt nodrošina maksimālu izmantošanu enerģijas proporciju.

Pilnu nerūsējošā tērauda padevi;

Mainīgais piķis anti-arch konstrukciju;

Importēti frekvenču pārveidotāju kontroli.

Nerūsējošā tērauda balzāms paplašina kondicionēšana un vārīšanas laikā. Aksiālo tvaika izsmidzināšanas ostas, lopbarības vārīšanas efektivitātes uzlabošanai.

Augstas precizitātes braukšana, galveno mehānismu un zobrata vārpsta pieņemt carbonizing rūdīšanas un grūti zobu virsmu slīpēšanas tehnoloģiju, kā rezultātā vienmērīgu braukšanas, zems trokšņa un ilgu kalpošanas laiku.

Tilpums: Mēs varam pielāgot dažādas jaudas no 1 tonna stundā līdz 50 tonnu stundā vai pat vairāk.

Garantijas pārdošanai garantija: 24 mēnešu garantija un visu kārtu pēc pārdošanas pakalpojumusFDSP klientiemFDSP pirms pārdošanas pakalpojumus:

Sniegt klientiem parametrus un apstipriniet tehniskiem jautājumiem koplietot fotoattēlus un video ar klientiem parādīt mūsu rūpnīcas klientiem pārbaudeiPirkšanas pakalpojumi: ražošanas gaitu Keep klientiem nosūtīt fotoattēlus klientiem pirms nosūtīšanas pārbaudes organizē vīzu inženieriem, kas dosies uz ceļveža montāža

Pēc pārdošanas pakalpojumus: mācības un sacensības tehnisko vadlīniju darbību, pasūtot un apkopes inženieri ārzemēs Guide asamblejas Detailled zīmējumi no priekšējā skats, vertikālās sānu skata


Izmeklēšana