Augu eļļu izmanto rapšu uzglabāšanas

Projektēšana, montāža cinkota tērauda rapšu Šilo 3D zīmējums ir aviliable TSE, tse sniegs 3D zīmēšanas cinkota tērauda graudu bunkura plānu, pirms signning līguma par brīvu; Ražo no asamblejas cinkota tērauda rapšu Šilo FDSP darīt ar Ķīnas valsts ražo...

Produkta detaļas

Assemblygalvanized rapšu tērauda tvertnes projektēšana

3D zīmējums ir aviliable TSE, tse sniegs 3D zīmēšanas foryour cinkota tērauda graudu bunkura plānu pirms signning contractfor bezmaksas;Ražo ofassemblygalvanized rapšu tērauda tvertnes

FDSP to ražo ar Ķīnas valsts standarta, standarta Austrilian. evenAmerican standardis aviliable theassemblygalvanized grauda tērauda tvertnes.


Kravas konteineriem un kuģniecības ofassemblygalvanized rapšu tērauda tvertnes

Zem fotoattēliem Rādīt tse Šilo jaunas rūpnīcas, liyang pilsēta, JIangsuProvince kravai.

Mūsu biroju un rūpnīcu tajā pašā vietā, tse Šilo komanda Laipni lūdzam jūs apmeklēt mūs jebkurā laikā!

Ja jūs apstiprināt brauciens uz mums, pls man pateikt, info@fdsp-cn.com


Aizjūras Šilo instalēšanu un uzraudzību ofassemblygalvanized rapšu tērauda tvertnes


par mums

Jiangsu Liangyou starptautisko mašīnbūves Co Ltd ir saistīts ar Jiangsu Liangyou lauksaimniecības mašīnu co., Ltd, kas ir aptuveni 20 gadu pieredzi visaptverošu attīstības un izmantošanas lauksaimniecībā jomā. Tas nosedz apgabalu, 15000 kvadrātmetru, izvietojot zhongguancun scienceandamp; tehnoloģiju industriālais parks, Liyang pilsēta, JiangSu province, ĶTR.

FDSP pārdod barības mašīnas un minerālmēslu mašīnas visā Ķīnā un eksportē uz Korejas, Dienvidāfrika, Krievija, Taizeme, Taivāna, Filipīnas, Malaizija, Austrālija, Ēģipte, Sīrija, Nigērija, Etiopija, Indija, Bangladeša, Pakistānas utt Irāna.


Hot Tags: augu eļļu izmanto rapšu uzglabāšanas, Ķīna, ražotāji, piegādātāji, rūpnīcas, vairumtirdzniecība
Izmeklēšana

You Might Also Like