Normāli mājputnu ganāmpulka barības koncentrātu Mill

1 līdzekļi no parastā mājputnu lopu barības Pellet Mill. pieņemt aerodinamisko tehnoloģija, samazinot temperatūra kamerā granulēšanas aptuveni 90° C, tādēļ mašīnu var strādāt arī nepārtraukti. 2. izmantojot sferoidālu grafītu lietie dzelzs, mašīnu ķermenis ir izturīgāks. 3. apstrādātie, cietība...

Produkta detaļas

Funkcijas normālās mājputnu ganāmpulka barības Pellet Mill

1. pieņemt aerodinamisko tehnoloģija, samazinot temperatūra kamerā granulēšanas aptuveni 90° C, tādēļ mašīnu var strādāt arī nepārtraukti.

2. izmantojot sferoidālu grafītu lietie dzelzs, mašīnu ķermenis ir izturīgāks.

3. apstrādāta ar cietību rūdīšanas un frēzēšanas mašīna, pārnesumi uzturēt augstu concentricity ar vārpstu, tādējādi nodrošinot labu veiktspēju un lielu jaudu, nekā siksnu piedziņas modeļu.

4. eļļošanas sistēma var pievienot smērvielu galvenajā šahtā bez izslēdziet iekārtu.

5. gredzena die cast pēc termiskās apstrādes tehnoloģijas, tādējādi ņemot ilgstoša dzīve un ražo kvalificēti granulas.

6. aprīkota ar papildu kompensāciju serpentīns-pavasara uzmava, kas savieno pelletizing telpu ar motoru, lai palielinātu drošību un stabilitāti.

7. pastāvīgā magnēta ierīci varat atdalītu piemaisījumus pelletizing procesā.

8. vienu slāni nerūsējošā tērauda balzāms izmanto barības granulas kvalitātes uzlabošanai.
Dimensiju DrawingGalvenās priekšrocības FDSP mājputnu barības mašīna

1. augstas efektivitātes
Virza pārnesumu pārvades sistēmu un S formas sakabes padarīt virs 97 % efektivitāti. Salīdzinot ar siksnu piedziņas sistēma, izvade var palielināt 15-20 %.
2. sen pakalpojuma laiku.
Siemens motoru, SKF NSK, paturot, Vācija naftas zīmogu u.c. Šīs augstākās kvalitātes detaļas padarīt mūsu mašīna ir ilgi pakalpojuma laiku. Arī zvejas rīku kaste, ko HT250, kas ir ļoti abrazīvas. Daudzi citi izgatavotāji pieņemtu HT180/HT200.
3. ērti darboties un apkopt.
Ātri samontēti un izjauktas gredzenu nomirt ir iespējams vienkārši nomainīt. Tas aizņem tikai 0,5-1 stunda vienam darbiniekam mainīt zvana die.Compared ar vertikālu gredzenu mirst mašīnu Ķīnā, tas ietaupa daudz laika.Barības granulas ražotā FDSP barības pārstrādes iekārtaModelis

Capacity(t/h)

Power(kW)

Innerdiameterofdie(mm)

Pelletsize(mm)

SZLH25

0.5-2

15/22

250

Φ3-12

SZLH32

2-5

37/45

320

Φ3-12

SZLH35

2-7

55

350

Φ3-12

Izmeklēšana