Mājas > Jaunumi > Saturs

Jā, tas ir graudu bunkura, Dorchester

Apr 20, 2016

Visu dienu trešdien, vadītājiem palēninājās un blenza uz thestainless tērauda cilindru darba ņēmējiem bija uzstādīšana pie newDorchester Brewing Co.facility netālu South Bay iepirkšanās centrs.

Šāda veida trīsstāvu Šilo, iespējams, nav rotātas Dorchester skyline droši vien kopš ye olde lauksaimniecības 1700, ja kādreiz dienas.

"Mēs cenšamies saprast, kad bija pēdējā reize, kad Dorchester pieauga bunkurā. Tas ir bijis gadsimtiem,"teica Matthew Malloy, izpilddirektors Dorchester alus Co un mantzinis Dorchester Historical Society.

Skābbarības novietnes ir kroņa dārgakmens alus darīšanas kompānija 25.000-square-foot komplekss pie 1250 MASS Ave.

Iekārta būs Boston'sfirst līgumu alus darītava, aprīkojumu, lai palīdzētu tiem piekļuves nodrošināšanu mazajiem un vidējiem alus ražotāji brūvēt, pakotnes, un izplatīt savu produkciju par maksu. Malloy, bijušais Zipcar tirgvedības pārstāvi, apraksta modelis kā alus Zipcar — nevis ieguldot iekārtas, var izmantot savējo, kad jums to vajag.

Stāvot pie 28 kājām, skābbarības novietnes būs noteikti izceļas pa daļai Masačūsetsas avēnijā, kas ietver tuvējā noliktavu un auto ķermeņa veikals. Tā būs iespēja turēt līdz 50,000 mārciņas iesala mēdza taisīt alu.

Dorchester alus Co, lai nodotu ietaupījums iegādāties graudu beramkravu saviem partneriem, kuri būs alus šķirnes alus no Fair dubultā IPA, beļģi un sours, kam savā bunkurā ļaus Malloy teica.

Atkarībā no alus, microbrewers var samaksāt jebkurā no 50 centiem līdz 1,25 $ Sterliņu mārciņa 55 iesala maiss. Tas var ilgt apmēram 2000 mārciņas graudu, lai alus mucu 30 partiju, Malloy teica.

Paredzams, ka briest kādā brīdī sāksies aprīlī vai maijā iekārtā, kas papildinās līdz 30 darba vietas apkārtnē. 2,000-square-foot degustācija istaba attēloti 20 līniju krānu sistēmu var atvērt jūnijā, Malloy teica. Liela mēroga ražošana alus sāksies vēlā jūnijā vai jūlijā.

Gandrīz ducis vietējās aldari esat reģistrējies Malloy, kurš saka, ka viņš ir sarunas ar citām personām, Lielbritānija, Kanāda un Īrija.

"Mums ir lielisks paraugs un lielisks risinājums tiem," viņš teica. "Mēs esam patiesi satraukti par ražošanas celt atpakaļ Dorchester".