Mājas > Jaunumi > Saturs

Mutes vārds, konsekventa kvalitāte, spēcīga FDSP starptautiskās darbības solis - ziņot par ārzemju klientu apmeklējumiem

Nov 22, 2018

Oktobris ir aizņemts laiks, kas piepildīts ar cerībām.

Nesen FDSP atkal sagaidīja daudzus klientus no visas pasaules. FDSP vienmēr saglabā mutisku, kvalitatīvu Konsekventu, veicina abpusēju labumu un labumu visiem klientiem. Mēs veiksmīgi izveidojām savu starptautisko FDSP zīmolu ar mūsu spēku un godīgumu.

20. septembrī Saūda Arābijas klients apmeklē FDSP liellopu barības ražošanas līnijai un kukurūzas silo projektam, pēc apmeklējuma mūsu darbnīcā un apspriežot procesu un plānojot ar mums, viņš bija ļoti pozitīvs par mūsu zīmolu un mūsu tehnoloģiju.

客户来访1

28. septembrī mūsu ierastais Bangladešas klients apmeklēja mūs, mēs jau esam parakstījuši līgumu par vienu dubultu SZLH420 liellopu barības līnijas, mājputnu barības līnijas un 5tph peldošās zivju barības līnijas komplektu, kas jau ir uzsākts būvniecībā. Šoreiz klients sanāk kopā ar citu klientu, kas vēlas, lai mājputnu barības līnija 50tph un peldoša zivju barības līnija būtu 5tph, kā viņa uzticība FDSP kvalitātei un zīmolam.

9.oktobrī mūsu pastāvīgais Indonēzijas klients, kurš daudzkārt nopirka mūsu vienu mašīnu un rezerves daļu, atkal apmeklēja FDSP, viņš šoreiz ieradās, lai pārbaudītu mūsu ūdens izplūdes barības ražošanas iekārtas un kādu atsevišķu mašīnu. Mēs arī devāmies uz mūsu klienta 5tph peldošo zivju barības projektu, kur viņš runāja par FDSP kvalitāti un servisu. Klients cer veicināt FDSP uz Indonēzijas tirgu un uzturēt ilgtermiņa sadarbību ar mums.

客户来访


22. oktobrī FDSP pieņem uzņemšanu no Ēģiptes klientiem, kuriem nepieciešama ekstrudera un rezerves daļas, un Taizemes klientu, kurš vēlas pievienot 5tph biomasas līniju, lai paplašinātu jaudu, ieskaitot šķeldošanu, slīpēšanu, žāvēšanu, granulēšanas iekārtu. Abas puses detalizēti apsprieda izejvielas un procesu, FDSP pielāgoja risinājumu, lai apmierinātu klienta individuālās prasības.

Sarunās ar visiem klientiem, kas arī pauž vēlmi sadarboties, mēs panākam vienprātību par dažām detaļām un to, kā turpināt projektu, mēs turpināsim ciešu saziņu ar klientu nākotnē.

Oktobrī visi darbinieki smagi strādā, lai pabeigtu SWFL130 pulverizatora un rezerves daļas piegādi Dienvidkorejai. Pēc tam mēs spēsim aizņemt laiku, lai pabeigtu piegādes uzdevumu novembrī un decembrī

Indonēzijas klients: pilnīga 10tph zāģu skaidas granulu līnija, kurā ietilpst smalcinātājs, āmura dzirnaviņas, žāvētājs, zāģu skaidas granulu dzirnavas uzglabāšana un iepakošana.

Uzbekistānas klients: 3tph automātiskā zivju barības ražošanas līnija, kas ietver āmuru dzirnaviņas, partijas mērogu, maisītāju, dubultās jakas kondicioniera granulu dzirnaviņu, dzesētāju. iepakošanas skala utt.

Tā kā FDSP pievienojās sabiedrībai, globālās mārketinga stratēģijas solis virzās ātrāk un piedalās dažāda veida izstādēs, strauji attīstās arī starptautiskais bizness. Visi klienti no visas pasaules ir apsveicami FDSSP pārbaudei vai sadarbībai, mēs ceram uzņemt draugus un sadarboties ar Jums.