Mājas > Jaunumi > Saturs

Wood rogas tirgus analīze, Kanāda

Sep 01, 2016

Kokskaidu granulu noskūties parādījās kā sekmīgas atjaunojamo un ilgtspējīgu degvielas avota veidam. Demonstrējot augsta blīvuma un siltumspēju, zema mitruma un relatīvo ērtības, transportēšanas un uzglabāšanas, granulas aug popularitāti arī sakarā ar pieaugošo fosilās degvielas izmaksas un rūpes pār oglekļa emisijas.Canada koksnes eksporta situācija rogas

2013. gadam, kā Ziemeļamerika eksportē koksnes granulas, vērtē pēc vairāk nekā USD 650 miljonus. Kanādas koncentrāta eksporta paplašināšanu bija mazāk nekā ASV ievērojami, bet 2013 Kanādas granulas eksporta apjomus, bija vēl vairāk nekā 50 procentiem augstāka nekā 2011.

Kanādā, ir notikušas divas pārmaiņas koksnes eksporta rogas. Viens no tiem ir pirmo regulāro sūtījumu koksnes granulu līdz 2013. gada otrajā pusē sākās Dienvidkoreja, otrs ir granulas eksportam no Eastern Canada (Quebec, Nova Scotia un New Brunswick) pieaugums pašā laikā.

Kanādas austrumu būs papildu koksnes granulas, eksporta apjomi, vēlāk, kad abi ekstrakta koncentrāta iekārtas Ontario 2014 sāk darboties.

Jiangsu Liangyou starptautisko mašīnbūves co., Ltd, kas specializējas dizains unkokskaidu granulu augu ražošana, mēs varam palīdzēt jums noformēt savas ražošanas līnijas, saskaņā ar īpašu prasību, lūdzu, nekautrējieties sazināties ar mums, ja jebkuru jautājumu.