Mājas > Jaunumi > Saturs

Granulu Ražotājs Invests $ 6M pārstrādes uzņēmumā

Apr 19, 2017

Sniedzējs granulu izgatavoti no kokzāģētavas Atlikumu Pērkona Biomasas Inc., plāno būvēt jaunu, $ 6 miljoni pārstrādes rūpnīcu Allendale, SC, kas radīs 35 pozīcijas, preses relīzi pārsūtījumu AreaDevelopment.com ceturtdien teica.


14550 kv-ft iekārta ražos industriālo atjaunojamās degvielas, izmantojot biomasu no avota tuvumā plānu. Pērkona teica vietne būs vairāki izejvielu, ieskaitot kokzāģētavas Atlikumu mežsaimniecības atlikumos, kopšanas cirtes, un-mežā skaidu operācijas.


Koka granulu dzirnavas ar gada jaudu 60000 tn tiks uzcelta uz astoņu Acre vietā, ar uzņemšanas izejvielu iekārtas, žāvētājs, uzglabāšanas bunkuros, sietu, hammermills un vides iekārtām, kas atrodas blakus jaunajai ēkai.


"Pērkona Biomasa ir ļoti priecīgi paziņot savus plānus jaunam granulu dzirnavas Allendale. Mēs esam ļoti priecīgi, ka ēkas šo augu apgabalā ļoti bagātīgi mežu resursi, infrastruktūra, un ar aktīvu atbalstu SC departamenta Tirdzniecības un dienvidu Carolina Ekonomikas Alliance, kura darbinieki un zināšanas bija kritiska celt šo projektu Allendale "uzņēmuma prezidents, Knox Grant, teikts paziņojumā. "Mēs vēlamies būt labi partneri attīstīt savu biznesu šeit, lai nolīgt vietas, cik vien varam, un ceram uz daudzu rentablu gados šajā sabiedrībā."


Atbrīvošanas neprecizēja, kad gaidāms projekts tiks pabeigts.