Mājas > Jaunumi > Saturs

Kokskaidu granulu mašīnu tirgus perspektīvas

Sep 22, 2016

Saskaņā ar zemu oglekļa emisiju vidē 21. gadsimta lielo tirgu, enerģijas taupīšanas, zemu oglekļa emisiju biomasas sadedzināšanas daļiņas tirgus perspektīvas ir ļoti labs. Zāģu skaidu granulu mašīnu ir izcēlās biomasas degvielas tirgū.
Biomasas granulu izmantošana zāģskaidas, saulgriežu čaumalu, riekstu čaumalas un citi augļi apvalks kā izejvielas arī filiāles, koka stumbra mizu un citus koksnes atliekas kā neizpildītie. Visa veida kultūraugu stiebriem, gumijas, cementa, pelni un citas ķīmiskās izejvielas var kļūt ļoti augstu sadegšanas vērtību kokskaidu granulu mašīnu daļiņas, salmu daļiņas, zāģskaidu granulu mašīnu kokskaidu granulu mašīnu represiju saskaņā ar īpašu procesu, daļiņas, kokskaidu granulu mašīnu briketēšanas daļiņas. Tā var nodrošināt pietiekamu degšanas materiāla katlu uzņēmumiem, enerģijas ražošanas uzņēmums un siltuma enerģijas uzņēmumiem un arī var būt iespēja, lai sasniegtu mērķi enerģijas taupīšanas un degvielas patēriņu. Tāpēc, ka mēs varam redzēt koksnes nākotni granulu mašīnu tirgus izredzes ir ļoti plašs!
Kāpēc salmu granulu mašīnu var iznākt uz augšu šajā tirgū, un ir lielākā daļa nozares attīstības tendenci pēdējos piecos gados? Tālāk mēs varētu uzzināt vairāk no neizbēgama priekšrocību attīstību kokskaidu granulu mašīnu šādus punktus
1. Allance kokskaidu granulu mašīnu var izmantot spēkstacijās, barības rūpnīcās, koksnes pārstrādes uzņēmumiem, degvielas ražotnēm, mēslojums augiem un ķīmiskajās rūpnīcās. Tas ir neliels ieguldījums, ātri un bez riska, lai labāko saspiešanas blīvs Cilnis iekārtas.
2. ar advent lielu ogļu partials tehnoloģijai un aprīkojumam, salmus un citu viegli uzliesmojošu biomasas iegūtu labākais veids, kā izmantot un kokskaidu granulu mašīnas un citas enerģijas iekārtas ir pienākums ir plašs tirgus izredzes.

3. kokskaidu granulu mašīnu kalpošanas pabalsta enerģijas iekārtas, neatkarīgi no kvalitātes, jaudu un tirgus programmas investīcijas, Multi-funkciju ir labākā izvēle no daudziem investoriem.
4. kokskaidu granulu mašīnu reaģēt uz svarīgākajiem enerģijas taupīšanu, kas ir termins andquot; 12th piecgades Planandquot; it ' s got valdības politikas atbalsta programma.