Mājas > Jaunumi > Saturs

Koka granulu pielietojums un priekšrocības

Feb 25, 2018

Koksnes granulas var izmantot kā dzīvo degvielu ikviena ikdienas dzīvē. Pirmkārt, jūs varat izmantot koksnes granulas kā degvielu jūsu BBQ grilam, to daudz ir vieglāk sadedzināt nekā kokogles. Arī jūs varat izmantot koksnes granulas kā apkures degvielu savām mājām, un ir daudz dažādu veidu granulu krāsnis ir nonākusi tirgū. Koksnes granulas ir tīra degviela, kurai ir augsta degšanas efektivitāte un ļoti viegli uzglabāt. Mūsdienās arvien vairāk ģimeņu sāk izmantot koka granulas.

biomass fuel application.jpg

Koka granulas var izmantot arī kā rūpniecisko katlu degvielu. Pirms koksnes granulu iegremdēšanas tirgū lielākā daļa rūpniecisko katlu izmanto degvielu kā akmeņogles vai smagās naftas. Daži rūpnieciskie katli izmanto dabas gāzi, bet dabasgāzes izmaksas ir daudz dārgākas nekā ogles un smagās eļļas, tādēļ rūpniecisko katlu īpašnieki to nevar vispārīgi pieņemt. Kā mēs visi zinām, ogļu un smagās naftas ir piesārņojuma problēmas. Bet koksnes granulām ir maz oglekļa emisijas, kas var samazināt vides piesārņojumu.

Koksnes granulas var izmantot kā kurināmo termoelektrostacijām. Termoelektrostacijas parasti sadedzina ogles, lai radītu elektroenerģiju. Siltuma spēkstacijas ir galvenais elektroenerģijas ražošanas veids mūsdienu sabiedrībā. Lai gan ir dažas termiskās elektrostacijas, izmanto dabasgāzi, bet ogles ir arī galvenā degviela termoelektrostacijām, un piesārņojuma problēma ir nopietna globālas valdības rūpes. 10 000 tonnu koksnes granulas var aizstāt 8 000 tonnu ogles un samazināt sēra dioksīda emisiju - 160 tonnas, 80 tonnu putekļu emisiju un 14 400 tonnu oglekļa dioksīda emisiju.

FDSP piegādā visai sistēmai automātisko ražošanas līniju ar dažādu jaudas pieprasījumu un neapstrādātu

materiālu informācija.

Ražošanas līnija varētu būt piemērota tādām izejvielām kā: rīsu miziņa, zāģu skaidas, rīsu salmi, kokvilnas stiebri, zemesriekstu salmi, vīnogu salmi, sausais siens, zāle, meža koka baļķi, mežsaimniecības koksne, meža koksnes atkritumi, koksnes atkritumi utt. no biomasas atkritumiem.