Mājas > Jaunumi > Saturs

Kāpēc Ring Die plaisas?

Jun 22, 2016

Gredzenu die ir kritisks un viegli valkāt daļa. Instalāciju, lietošanu un jāuztur gredzens nomirt ir svarīga loma, granulētas. Parasti gredzenu presformas tiek veikti vai nu 40Cr vai 4Cr13 materiāla. Un procedūras, kas ietver kalšanas un štancēšanas, griešanas, urbšanas un termiskās apstrādes. FDSP, tur ir progresīva un automatizētu gredzenu mirst apstrādes tehnoloģijas kā pilnīgi automātiska CNC urbējs un vakuuma krāsns silda apstrādes tehnoloģija, kas nodrošina kvalitāti un pakalpojumu laika zvana die. Tomēr operācijas laikā zvana dies var neizbēgami iegūt krekinga operācijas laikā. Lūk, daži iemesli, kas var novest pie plaisas.

1. nav skaidrs abrāzijas gredzenu mirst vietā PIN. Daudzi lietotāji nekad izķidāt gredzenu nomirst, kas ir diezgan traucējoši, ja tie tiek bojāti, tomēr tas nav pareizi veidā jāuztur gredzens nomirst. Gredzena dies ņem atsevišķi pārbaudīt nodilumizturības ik pēc 7 – 10 dienām, lai noteiktu problēmas un tos atrisināt.

2. pastāv nopietnas abrāzijas mirst starplikas gredzens. Ja touch virsmu starp iekšējo zvana mirst sienu un starplikas acīmredzot ir nolietojies, tad starplikas aizstāj savlaicīgi.

3. dažas grūti svešķermeņiem iespraucās gredzenu dies operācijas, piemēram, ņemot bumbiņas granulētas kameras un citas metāla lietas laikā.

4. rullīša un gredzenu mirst atšķirība ir pārāk saspringts.

5. ring mirst pārņemšanu virsmas ir acīmredzami bojāta un atraisīt gredzenu mirst figūriekavas svina bojājumus.

6. dažas svešķermeņiem gredzenu mirst, lūdzu uzlabot izejvielu žāvētājs.

7. ring presformas ir pārāk plānas, lūdzu, izmantojiet plats gredzens nomirst ar izlietne.

8 gredzena mirst nostiprināšanās ir kārtībā, lūdzu, pārbaudiet, vai gredzens mirst pārraides loka skrūvi ir pareizi nofiksējies un ja nepieciešams, nomainiet pārraides loka.

9. ūdensvada skrūvi ir par īsu vai garu, vai zemas kvalitātes.

10. pārāk liels caurums sākuma likmi vai nepareizas atlaišanas caurumiem.