Mājas > Jaunumi > Saturs

Kāpēc Pellet Mill padara neparasts troksnis, kad ražo?

Jun 08, 2016

Kokskaidu granulu dzirnavu padara neparasts troksnis, ņemot vērā šādu iemeslu dēļ:

1 izejvielas, ātrā ēdināšana nav stabila, un koriģē.

2. novirzošs asmeņi valkā, kas rada nevienmērīgu barošanu. Asmeņi tiek nomainītas.

3. ir ierosināts, ka gredzenu mirst un rullīši tikt izvietots jauns un vecs, vai abu gredzenu mirst un veltņiem jābūt jaunu.

4. plaisu starp gredzenu mirst un rullīšu neietilpst izejvielas un koriģē, lai pienācīgā stāvoklī.

5. Jauna rullo collocates ar veco veltni vai kļūdains veltņi ir iespējamas arī neparasts troksnis.

6. nav piemaisījumu, granulētas nodalījumiem. Iztīriet to un ir ierosināts, lai ekrānu un de-dzelzs izejvielas pirms materiāli pāriet ekstrakta koncentrāta nodalījumus.

7. galvenās vārpstas gultņu valkā vai bojāta, un to aizstāj.


Barības ekstrakta koncentrāta dzirnavu padara pārmērīga trokšņa, vibrācijas un pienācīgu darba šādu iemeslu dēļ:

1. faulted paturot skrošu dzirnavas padara normai darba un pašreizējo darba svārstīsies. Ja pašreizējais darbs ir augstas, lūdzu izslēdziet mašīnu un aizstāt virzienu.

2. ring die ir pieblīvēta un tikai daļa no tilpnes ir saspiežot materiāls. Svešķermeņi, apaļā ārpus gredzena mirst, cieši plaisa starp gredzenu mirst un rullīši, valkājot veltņi, sabojāt rullīšu gultni, visi šie var radīt vibrācijas. Pārbaudiet vai nomainīt zvana mirst un pielāgot veltņa atstarpes.

3. uzmava nav līdzsvarota, ir horizontālā vai vertikālā novirze, tad ar skrošu dzirnavas vibrēt un naftas zīmogs tiks bojāts viegli. Tātad sakabes jākalibrē horizontāli.

4. galvenās ejas austrumu rietumu nav tik cieši, it īpaši tipa D un E tipa mašīna, sakratītu galveno vārpstu var izraisīt vārpstas virzās uz priekšu un atpakaļ, rullīšu čaulas "šūpošanos, protams, lielā granulu dzirnavu troksnis un vibrācija un granulētas nepatikšanas. Lūdzu, cieši pavasara tauriņš un riekstu galvenajā šahtā beigās apaļas.

5. lielo un mazo zvejas rīku valkā vai tikai viens no tiem tiek aizstāti arī radīt troksni, dažkārt ir dažas kārtas periodā.

6 kondicionētāju izlādes materiāla nevienmērīgi un padara ekstrakta koncentrāta dzirnavu darba pašreizējo ievērojami svārstīties. Lūdzu, piemērojiet airi, kondicionieris.

7. jaunu gredzenu mirst strādāt ar jauno veltņiem un tos pulēti ar noteiktu procentuālo daļu no smilšu klijas, pirms lietošanas. Nevar izmantot zemas kvalitātes zvana mirst.

8. stingri kontrolēt kondicionēšanas laiks un temperatūra, un kontrolēt ūdens ievada balzāms. Pārāk sauss vai pārāk slapjš padarīt neparastu izlādes un izraisīt skrošu dzirnavas, nospiežot problēmas.

9. tērauda darba platformu nav apstiprināts, kad koncentrāta dzirnavu darbi, tērauda platformas lubas, skrošu dzirnavas var Sinhronā vibrēt ar platformu. Lūdzu pastiprināt tērauda platformas.

10. kondicionētāju beigām nav noteikts pietiekami un vibrē. Lūdzu, pastiprināt to.

11. naftas noplūdes skrošu dzirnavas iemesls: naftas roņu valkājot augstas eļļas līmeni, gultnis, bojātas, uzmavas, nesavaldīgs, mašīnu vibrāciju spēka sākuma un tā tālāk.