Mājas > Jaunumi > Saturs

Kāpēc kokskaidu granulu dzirnavas vai salmu Pellet Mill galvenajā šahtā tas krata

Jun 20, 2016

Kādi ir iespējams iemesli, ja koka ekstrakta koncentrāta dzirnavas vai salmu granulu dzirnavu galvenās vārpstas vibrāciju? Kā risināt šo problēmu?


1. galvenās ejas austrumu rietumu aste ir vaļīgs vai nav pilnīgi pastiprināt.

2 atšķirība starp galveno šahtas eju asti atslēgas un pārnesumu vārpsta, pārnesumu vārpsta un drošības pin atslēgas vai galvenajā šahtā spline un spline kronšteins ir pārāk liels.

3. atšķirības starp drošības pin, pin piedurkni vai plaisu starp drošības pin piedurknes un drošības pin kronšteins ir pārāk liels.

4. galveno šahtas eju uzmalu ir no formas vai virzienu ir valkāšana ārpus.

5. ring mirst iekšējo caurumi ir ārpus kārtas.

6. divi veltņi netiek arī koriģētas vienmērīgi.

7. drošības pin kronšteinu pie galvenās vārpstas aste ir nogurdinājusi un aizstāj.


Sniegušas FDSP Onsite risinājumi:


1. pirmā pārbaude vai galvenajā šahtā ir pastiprināt. Neizjauciet eļļas sūkņu sistēmas, noņemiet vāciņu galvenajā šahtā, jāpārbauda, vai tauriņš pavasarī no formas. Ja pavasara tauriņš kļūst plakana, lūdzu, aizstājiet to un pārliecinieties, vai pavasarī ir tajā pašā vietā, kur pirms un daudzumu. Cieši galvenajā šahtā skrūvējamu vāciņu un sākt mašīnas pārbaudīt, vai galvenajā šahtā pakrata.

2. Ja tas joprojām satricina, izjaukt galvenās vārpstas vāks, aizbērt galvenajā šahtā ar vara stieni, demontēt gredzenu mirst virzienā ar darbarīkiem vai āmuru pa galveno šahtas eju, noņemiet vāciņu galvenās vārpstas blīvslēga un jāpārbauda, vai kokskaidu granulu dzirnavas vai salmu granulu rūpnīcas galvenais gultnis nu apstākļos. Ja atšķirība ir pārāk liela, izjaukt virzienu un to aizstāt un pēc tam secīgi slēdzot galveno vārpstu.

3. kad montāža kokskaidu granulu dzirnavas vai salmu granulu dzirnavas, lūdzu jāpiezīmē, ka galveno šahtas eju tiks arī montētas tikai tad, kad vārpstas gultņu iekšējās sacensības taisni novietota. Parasti ir apmēram 10 mm plaisa starp vārpstas sānu virsmām, gan disku trīsi sānu virsmas. Ja problēmas, piemēram, liels spline gap, galvenais lielas atšķirības, liels drošības pin plaisa, gredzenu mirst iekšējās sienas ir ārpus kārtas un tā tālāk, lūdzu, aizstājiet tās daļas. Mēs iesakām iegādāties galvenajā šahtā no FSDP, pēc montāžas un pēc tam startējiet mašīnu, lai pārbaudītu vibrācijas.

4. Ja ir salikta pareizi kokskaidu granulu dzirnavas vai salmu granulu rūpnīcas galveno šahtas eju, vispirms pārbaudīt plaisu starp veltņiem un gredzenu mirst, plaisa nevar vienā pusē liels, kamēr otrā pusē maziem, kas viegli izraisa vibrāciju, nestabilitāti materiāla izlādes, vai nestabilas pašreizējo.