Mājas > Jaunumi > Saturs

Kāpēc jūs Need kokskaidu granulu ražošanas līnijas

Nov 13, 2017

Kā jauns veids,biomasas granulu degvielas, sākotnējā koksnes graudu ir plaši atzīts par tās unikālās priekšrocības. Salīdzinot ar tradicionālo degvielu, tas ir ne tikai ekonomiskas priekšrocības, bet arī labumu videi, kas pilnībā atbilst ilgtspējīgas attīstības prasībām.wood pelelt

Salīdzinot ar parasto degvielu, degvielas īpašības sākotnējā koksnes daļiņas ir šādi:

1 neapstrādātas koksnes daļiņu kurināmā siltumspēja, siltuma ir pie 3900 ~ 4800 kcal/kg, un kaloriju karstums ir 7000-8000 kcal/kg.

2. sākotnējā koksnes daļiņas degvielas tīrība ir augsts, bez cita citas nelielas izmaksas, kas nav ražot siltumu;

3. augstu sadegšanas efektivitāti, viegli izdegt, atlikušo oglekļa saturs. Salīdzinot ar oglēm, gaistošo saturs ir zemu uzliesmošanas punkts un viegli aizdegas. Blīvums palielinās enerģijas blīvums ir liels, degšanas ilguma pieaugums ievērojami, var piemērot tieši ogļu dedzināšana katlu.

4. forma ir granulu, kas saspiež skaļumu, saglabā no uzglabāšanas vietas, arī veicina transporta, samazina transportēšanas izmaksas.

5. sākotnējā koksnes daļiņu degviela satur ne sēru fosfora un nerūsē katlu katla ekspluatācijas laiku var pagarināt.

6. kopš sākotnējā koksnes daļiņu degvielas sēra fosfora nesatur, tas nedod sēra dioksīda un fosfora oksīds ierakstot, lai tas neizraisa Skābie lieti, kas nepiesārņo atmosfēru un nepiesārņo vidi.