Mājas > Jaunumi > Saturs

Kāpēc izvēlēties bambusa ražot biomasas granulu?

Nov 04, 2016

Kā tradicionālo enerģijas resursu, piemēram, ogļu un gāzes saskaras ar problēmu, kas varētu būt nepietiekams, bambusa granulas kā viena veida atjaunojamās enerģijas tagad attīstīties ļoti strauji. Kas padara popularizēts patiesi ir izejvielu daudzveidību un attīstības bambusa pellet Mill. Ņemot vērā īpašās iezīmes, bambusa ir izrādījusies viens ideāls izejvielas pārvērst granulas. Turklāt, bambusa granulas ir plaša lietojumprogrammu, piemēram, apkures, ēdiena gatavošanas un rūpniecības tvaika krāsns. Papildus bambusa granulas ar augstu sadegšanas siltums ir vispārēji pareizu degvielas aizstāt naftas, akmeņogļu un citu kopējās enerģijas.

Visus rekvizītus, bambusa granulu varētu iepazīties ar granulu degvielas institūtu standarta specifikācijā vajadzība blīvināta dzīvojamā/tirdzniecības un augstāko siltumspēju varēja sanākt arī minimālās prasības formaking tirdzniecības pelletsof DIN 51731 (andgt; 17500J/g), attiecīgi. Bambusa granulas būtu ierosinātā jaunā biomasas cietā kurināmā, un bija potenciāls attīstībai kā komerciālā granulas.


Augstu standartu, sadedzinot kalorijas: sadegšanas siltuma no 4200 4800 kcal, veiktspēja var saskaņot ar standarta ogles.