Mājas > Jaunumi > Saturs

Kāpēc ir graudu bunkuriem cilindru

Aug 10, 2016
Veikt diska pa lauku vai gar jebkuru autostrādi cauri Midwest, kur ļoti plaši audzē graudus, un tu un #39; ll redzēt gara cilindra formas, kas paceļas virs horizonta. Itand #39; s zīme, ka graudus ražo saimniecībā ir tuvu. Bet arenand silosi #39; t ap būvēti to pieminekļu vērtība. Tie ir būvēti kā balonu praktisku iemeslu dēļ, sākot no izmaksu efektīvu zemes izmantošanu.

Ietaupīt vietu diskā
Kārta silosos pilnībā jāizmanto zemes vajadzīgs uzglabāšanas ēkas. Zemes maksā naudu, bet debesis ir bezmaksas, tātad apaļa Šilo arī ietaupīt naudu. Gara auguma formas ieguldījumu uzglabāšana un izsniegšana.

Mazāk locītavas
Cilindriskās tvertnes, ir locītavu tikai gar fonda un konisku top, kas cieši jāpiestiprina divu iemeslu dēļ. Pirmkārt, tas palielina stingrību sienām. Otrkārt, tas padara Šilo hermētiskā un vieglāk apdūmošanas. Kvadrātveida vai taisnstūra konstrukcijas ir locītavas uz katra stūra, plombēšanu un fumigācijas padarot grūtāku. Blīvējuma ražu no ārpuses laiks ir nozīmīga, lai novērstu bojāšanos. Novākto graudu piesaista arī grauzēji un kukaiņi, tāpēc ēkas ar mazāk locītavas sniegt kaitēkļu mazāk telpas, caur kuru tās var ievadīt.
Uzglabāšana
Lielākā daļa cilvēku uzskata, ka graudu svars, spriedzi un spiedienu, bet kad tu novāc kukurūzas, tās kodolu pievienot līdz pat tonnas un tonnas svaru. Ne tikai šo svaru pievilcīgums spiedienu uz apakšējā daļā iekļautā graudu, bet arī uz tērauda tvertnes malas, turiet to, kas. Uz āru spēki ir pazīstami kā Hops spriedzi spēki atrodas daudz efektīvāk izmantojot tērauda sienu nostiprināšana. Svaru saspiešanas rada arī siltuma, pievienojot lielāku spiedienu uz ēku. Kvadrātveida vai taisnstūrveida struktūra būs pretoties lieces spiediena un to fondi būtu pretoties apgāšanas spēki, kas var izraisīt graudu kravām. Salīdzinājumā ar cilindrisku struktūras tiek veidotas vairāk pretoties vertikālo spiedienu.