Mājas > Jaunumi > Saturs

Kad runa ir par skābbarības, pārbaudīt, novērstu un uzturēt

May 05, 2016

Skābbarības novietnes, daudzējādā ziņā līdzinās cilvēka organismā. Dzīve ir laba, efektīvi strādājot skābbarības novietnes. Kad kļūst aizsērējusi Šilo, palēnina ražošanu un problēmas armija gājienus uz skatuves. Neskatoties uz problēmām, kas var rasties no slikti uzturēti Šilo, uzņēmumi bieži atlikt tehniskās apkopes un pārbaudes vizītes, līdz tā ir pārāk vēlu. Tas atspoguļo, cik cilvēku rūpēties par sevi. Mēs negribam, lai iegūtu pārbaudes kārtība, jo, kamēr mums darbojas pietiekami labi, mēs vēlamies zināt, kāda kaite ir darīšana. Mēs justies labi un nav nepieciešams inconvenienced, preventīvie medicīna vai izdevumi par papildus turpinājuma tikšanās.

Problēma, protams, ir, ka ja nav ieguldīt šos izvēles kāpumus, tiešām nopietnas problēmas var rasties, šķietami bez brīdinājuma. Cilvēka organisms var sākt neizdoties, jo sirdslēkme, insults vai citiem jautājumiem. Līdzīgi, tvertnes var sākt neizdoties un visu ražošanas līniju nāksies saukt Limbo līdz avārijas veiksmīgi mazināt.

Pārbaudīt

Tvertnes pārbaudes ar katru dienu kļūst svarīgāka. Visā valstī un visā pasaulē, tvertnēs ir novecošanās un nav daudz cilvēku ir nepievērsa uzmanību. Bunkuros, galu galā, ir būvētas no super spēcīga materiāls, un viņi veic izskatu, ceļ uz pēdējo. Struktūras, kas datējami ar 1940 joprojām šķiet labi, tāpēc daudzos gadījumos viņi tikai turpina darboties bez jebkādas pārbaudes kārtība par skābbarības novietnes patiesu veselību var būt.

Problēma ir tā, ka torņos vienmēr nav tik izturīgas kā tie, šķiet, ar neapbruņotu aci. Daudzas problēmas var sākties kā neredzams kairinātāji, kas laika gaitā attīstās nopietnākas problēmas. Piemēram, pieredzējuši cementa rūpnīcas pilnīga Šilo sabrukums 2012 jo jumts bija nav bijis droši savienots ar baļķiem un sijas bija novājināta pēc citu atjauninājumu. Dzīve bija traģiski zaudēti sakarā ar šo sabrukumu.

Ja jums nav bijusi jūsu silosos aplūkoja kādu brīdi nav laika kā šī. Pārliecinieties nodarbināt profesionālā inženieris, kuram ir pieredze novērtēt veselības Šilo struktūru. Inženieris, sāksies, aplūkojot struktūru ārpusē ar neapbruņotu aci un binokļi. Pēc tam process tiks turpināts iekšpusē skābbarības novietnes, kur viņš vai viņa būs sprādziena par dažādās vietās uz sienām. Šo skaņas pārbaudes daļu ir domāts, lai identificētu plankumi, kas ir "miris", vai piešķirot tam klusinātu skaņu, jo šāda veida atsauksmes nozīmē, iespējams, ir problēma.

Ja ir īpaši nepatīkamas jomās, inženieris var veikt pamata paraugu no problēmu vietas, lai varētu novērtēt sīkāk slāņi. Šos datus, kā arī cita informācija mašīnistam apkopo pārbaudes laikā, viss tiks pētīta detalizēti un atskaites tiks izdots, apkopojot Šilo veselības.

Tvertnes pārbaudes var būt lielas investīcijas, un tie var aizņemt daudz laika. Jums var būt nepieciešams īrēt līgumslēdzējs, lai palīdzētu veidot drošu kanālu inženieris izmantot iekšpusē skābbarības novietnes, un jums var būt nepieciešams ir profesionāli Šilo uzkopšanas kompānija tīru no tvertnes, pirms pārbaudes process par interjeru varētu attīstīties.


Novērst

Sliktās ziņas ir, ka bunkurā inspekcijas var iepazīstināt jūs ar problēmām, kas jāatrisina pēc iespējas ātrāk. Pārbaudi var atklāties pagarina bojājumu konstrukcijas sienām. Jūs varētu pat uzzināt, ka bunkurā ir vienkārši nav stabila un jāņem. No biznesa viedokļa, šķiet, tāpat kā dažas lietas varētu būt sliktāks. Tomēr uzskata, ka šo problēmu noteikšanai pirms patiess traģēdija streiki noteikti ir vērts investīcijas. Ne tikai būs jūsu uzņēmuma reputāciju paliek drošs briesmīgu negadījumu trūkuma dēļ, bet pats svarīgākais, neviens būs pakļaut briesmām uz vietas.

Tvertnes pārbaudes nav jābūt sliktas ziņas, protams. Tvertnes pārbaudes var parādīt, ka jūsu tvertnē ir laba veselība un ka tas var palikt tādā veidā tik ilgi, kamēr tā tiek uzturēta arī. Tas nav tikai labs finanšu ziņas, bet tas arī dos ikvienam jūsu uzņēmumā ļoti reāls sirdsmieru.


Uzturēšanai

Pēc tam, kad visas problēmas ir atrisinātas un ražošanas atgriežas normālā, vissvarīgākais ir tvertnes Uzturēšana. Tāpat kā ar pārbaudi, tehnisko apkopi būtu jāizpilda un ārpus tās struktūru. Lūk, daži no pasākumiem, kas jāveic, ar speciālistu, lai uzturētu veselību Jūsu tvertnes.


Tvertnes nodalījumā, tīrīšana

Tas nav ilgs laiks materiālu veidot iekšpusē Šilo, it īpaši, ja mitruma izpaužas pievienots samaisa. Plānošana, glabāšanas kuģis regulāra tīrīšana palīdz nodrošināt to, ka turpina plūst caur materiālu un ražošanas līmenis paliks bez pārtraukuma.


Media, spridzināšanas darbi

Ja vēlaties gludas virsmas, tīras virsmas vai sagatavot jaunu mētelis krāsas virsmas var būt nepieciešami abrazīvās spridzināšanas vai sausais ledus spridzināšanas. Agrāk saukts smilšu spridzināšanas, pašlaik pastāv vairāki drošāku materiāliem, ko var izmantot, tas arī samazinātu vajadzību pēc sakopšanas pēc projekta pabeigšanas.


Fire Suppression

It īpaši, ja kuģis ir uzglabā sausā materiālus, risks, ka uguns ir ļoti reāla. Pārliecinieties, ka skābekli putekļu sūcēju no glabāšanas kuģis, lai palīdzētu pārliecināties, ka pastāv statiskās elektrības vai cita veida aizdedzes iedarbināšanu ugunsgrēka.

Labāku aprūpi esat lietojis savu veselību, mazāk smaga un mazāk daudzus jūsu problēmas būs. Tas ir ne ar ko neatšķiras jūsu tvertnē, nodalījuma vai jebkāda cita veida glabāšanas kuģis. Ieplānot regulāras pārbaudes, lai pārliecinātos, ka nekādas lielas problēmas ir alus. Pārliecinieties, ka jūs nozvejas mazo problēmas pirms tās sākuma. Regulāri uzturēt vienības, lai varētu palīdzēt novērst visas problēmas nākotnē. Profilakses unce ir vērts puskilogramu izārstēt, kā Senais teiciens iet. Pat unce profilakses var palīdzēt ietaupīt jūsu darba dzīvi. Tas noteikti ir vērts jūsu laiku.