Mājas > Jaunumi > Saturs

To, ko mums vajadzētu pievērst uzmanību, izvēloties piemērotu Ring pelējuma?

Oct 31, 2016

Gredzena mirstir sava veida porainu gredzenu valkā daļas ar augstu precizitāti. Kad materiāls ir gredzens mirst un presēšanas veltņa rotācijas ekstrūzijas, tas ir ekstrudēta ārā no iekšējās sienas caurumā mirst, un tad sagriež nepieciešamais garums pēc griešanas nazis.
Gredzena die ir svarīga daļa no tās granulu mašīnu, un tai ir tieša ietekme uz enerģijas patēriņu, ražību un kvalitāti. Pēc tam, ko mums vajag pievērst uzmanību, izvēloties piemērotu granulu mašīnu gredzenu pelējuma?

Izvēloties Cilnis mašīnu ringa, viskritiskākais ir izvēlēties vajadzīgs pelējuma caurums un asumiem, no pelējuma caurums. Kad jaunais zvana režīms nodošanas ekspluatācijā darbības, ražošanas jaudas un kvalitātes granulveida nogulšņu nepieciešamību pārbaudīt. Ja veicamā izvade ir pārāk mazs, un ekstrakta koncentrāta kvalitāte ir slikta, jums ir nepieciešams, lai pārbaudītu izejvielu, redzēt, ja pelējuma specifikācijas nav saskaņotas ar izejvielām. Kad tas notiek, gredzenu die specifikācija re jāizvēlas.
Turklāt ražošanas jaudu un produkta kvalitāte lielā mērā ir realizē gredzenu pelējuma dizaina ietekmi. Piem., zvana režīms, kompresijas pakāpe, gredzena, die caurums formas gredzenu die un atvēršanas attiecība pret gredzenu die materiāla.


FDSP Ring mirst:
Mūsu koncentrāta rullīšu čaulas baudīt augstu abrazīvās pretestības un izturību pret koroziju, kas padara pārliecināts rullīšu iegūt ilgu kalpošanas laiku. Mēs izmantojam augstu hroma nerūsējošā tērauda veikt gredzena nomirst, un tā cietību HRC 52-56 var sasniegt pēc to termiskās apstrādes. Mēs varam nodrošināt veltņu daļas SZLH sērijas ar skrošu dzirnavas: piemēram, SZLH250, SZLH300, SZLH320, SZLH350, SZLH400, SZLH420, SZLH508 un tā tālāk. Par MZLH sērijas ar skrošu dzirnavas: piemēram, MZLH420, MZLH508 un tā tālāk.

Mēs arī var dot daudzu slavenu modeļu gredzenu mirst andamp; rullīšu čaumalas: piemēram: MPT, Buhler, Federācijas, Andritz Sprout, kaitinot, Amandus Kahl, Muyang, Paladin, Sogem, Van Arssen, Yemmak, Promill; u. tml. Mēs izgatavojam visa veida skrošu dzirnavas rullīšu čaumalas andamp; gredzena nomirst pēc customersand #39; zīmējums.