Mājas > Jaunumi > Saturs

Ko uz barību vistas: Formulēt savu vistu barībai

Jun 03, 2016

Lielākā daļa graudu elevatoros un citu barības tirgotāji sajauc un sasmalcina devā neatkarīgi no formulu, jānorāda … un vai nu pārdot jums dotības vai procesa sastāvdaļām, kas jums sniedz (piemēram, graudu tu un #39; ve audzē sev vai iegādāties no lauksaimnieks).

Kā rudens nolaižas uz mums šeit, ziemeļos — celt ar to salts naktis un tad sniega dienas — lielākā daļa zaļo, kas attiecas uz zemes kļūst brūns. Tagad mums jāsāk dot mūsu dzīvniekiem nedaudz labāk, ja theyand #39; re nodzīvot garu, miris ziemā.

Vistas, piemēram, var iegūt, diezgan labi vasarā uz bugs un zaļo jautājums, viņi atrod paši (plus nedaudz graudu novietotie lopbarībai). Aukstā laikā, tomēr vairs nav vistas var izvēlēties kādu no gardēdis izplatīšanos natureand #39; s tabula... un paļaujas uz mums savus audzētājus, proteīnu un citu uzturvielu daudzumu, kas viņiem ir nepieciešams palikt veseliem, laimīgi un produktīvu.

Attiecīgi, kritums ir laiks likt augstu proteīna barības piegādi ar vitamīniem un minerālvielām pareizu līdzsvaru. Labas kvalitātes komerciālas putnkopības devām aizpildīt rēķinu, bet ir dārgas un gandrīz vienmēr piesārņotos ar antibiotikām, hormoni, un kas zina, ko. Zemākām izmaksām un ķimikālijas nesaturošas alternatīvu ir pielāgotas barības maisījumu... kas var formulēt ļoti vienkārši, ņemot vērā maz zināšanu par savu chickensand, #39; vajadzības pēc barības vielām un pārtikas graudus un olbaltumvielu piedevas vērtības.


Ko barot vistas

Viens šāds projekts iedrošinājums ir šādu faktu: lielākā daļa graudu elevatoros un citu barības tirgotāji sajauc un sasmalcina devā neatkarīgi no formulu, jānorāda … un vai nu pārdot jums dotības vai procesa sastāvdaļām, kas jums sniedz (piemēram, graudu tu un #39; ve audzē sev vai iegādāties no lauksaimnieks).

Ja jūsu vietējā piegādātāja doesnand #39; barības t piedāvā smalcināšanas un sajaukšanas pakalpojumu, jūs varat iegādāties to, kas jums nepieciešams, veikt mājās, sastāvdaļas un izmērīt un apvienot tos. Šī metode ir tikai viens trūkums: daļu deva sastāvēs no smalki pulvera olbaltumvielu piedevas, kas mēdz nodalīt no rupjajām daļiņām (piemēram, graudu kodoli) un gulēt neapēstu barotavu apakšā. Itand #39; s tāpēc vēlams malt visu sajauc barību cāļiem jebkurā vecumā... un šis solis ir obligāta, ja putniem ir ļoti mazi. Varbūt draudzīgs kaimiņš, kurš pieder hammermill apstrādās mix jums. Pretējā gadījumā cāli barību nelielos daudzumos var pagatavot ar maisītāju vai roku graudu dzirnavām.

Tagad par uztura pamatinformāciju. Vidējais vistu smago šķirnes prasa aptuveni septiņas mārciņas barību ražot duci olu, un 15 % no viņas uzturs būtu jāsastāv no proteīna. Šo vajadzību var apmierināt divējādi:

[1] var ir 15 % devai, ko veido un glabā piegāde pirms jūsu ganāmpulkā visu laiku.

[2] jūs varat kalpot pusi barības veidā, veseli graudi, šajā gadījumā otra puse no chickensand #39; uztura jāsastāv no 20 % samaisa, lai kompensētu zemāku Olbaltumvielusaturs taisni labības.

Otrās barošanas sistēmai ir ekonomiskāks, jo jums ir nepieciešams tikai pusi grauda virsmas zemes. Itand #39; s arī nedaudz vairāk darbīgs, gan, jo pareiza labības apjoms — apmēram 1/4 mārciņa putnam — aprēķina un kalpoja veic katru dienu. Atvainojiet, bet jums var #39; t ļaujiet vistas ēd brīva izvēle, ja izmantojat šo metodi. Viņi dod priekšroku veseli graudi pāri pagalmam plūsmu … un, ja atļauts, būs rīt garšīgs kodoli bušeļu un ignorēt protein Papildinājums, kas vajadzīga, lai laba veselība.