Mājas > Jaunumi > Saturs

Kas ir biomasas kurināmais un galvenais biomasas granulu mērķis?

Sep 22, 2017

Biomasas granulas ir izgatavotas no izejvielām, tādām kā zāģskaidas, salmi, rīsu miziņa, kokapstrādes rūpnīcu lūžņi utt., Kurus pirms sagatavošanas un pārstrādes izspiež augsta blīvuma koksnes kurināšanā. Tas ir ideāls alternatīvu ogļu, eļļas kurināmais, lai ietaupītu enerģiju un samazinātu emisijas. Ir efektīva, tīra atjaunojamā enerģija un labas ekonomiskas un sociālas priekšrocības.


Var izmantot kā biomasas granulu izejvielas: wood pellets

Var izmantot kā kokmateriālus (kokmateriāli, kokmateriāli, kokmateriāli, koksnes pārstrādes rūpnīcas metāllūžņi), salmi, zemesriekstu čaumalas, kokvilnas sēklas, bambusa smalcinātāji, rīsu skaidas, palmu čaumalas, ziloņa zāle, bagāžas, celuloze, olīvas, izdedži uc izejvielas biomasas granulu degvielai .

Biomasas granulu izmantošana degvielā ir ļoti plaša:

1) apkures un civilās dzīves enerģija, tīra, nav piesārņojuma, ērta uzglabāšanai un transportēšanai;

2) rūpnieciskais katls un krāsns degviela, kas ir alternatīva akmeņoglēm un gāzei, risina vides piesārņojumu;

3) var izmantot kā gazifikācijas elektroenerģijas ražošanu, siltumenerģijas ražošanas degvielu, atrisināt mazu spēkstaciju slēgšanas problēmu.


Ar FDSP galveno uzmanību pievēršot biomasas enerģijas un biomasas minerālmēslu granulēšanas tehnoloģiju attīstībai, padarot nepārtrauktu inovāciju, atkritumu maiņu par dārglietām, dodot impetu Ķīnas atjaunojamiem enerģijas avotiem, ar "uzticamiem godīgumu, panākumiem pēc kvalitātes" koncepciju un modernām tehnoloģijām, izcilu kvalitāti un labāko servisu. enerģētikas attīstība un izmantošana, atjaunojamo energoresursu industrializācija un vides aizsardzības veicināšana.