Mājas > Jaunumi > Saturs

What ' s Pellet Mill?

Oct 09, 2016

Skrošu dzirnavasir sava veida mašīna, ko izmanto, lai ražotu granulas no pulverveida biomasas materiālu. Tas ir arī pazīstams kā granulu preses. Tā darbojas ļoti efektīvi, un jūs vienmēr varat paļauties uz ļoti smalku granulu ražošanai. Lai radītu nelielu vielu, tas darbojas, liekot kopā mazākas daļiņas lielāks un viendabīga masa. Tāpēc tas nozīmē, ka tas nav sadalīt lielus materiālus mazākus vielu.


Kur jūs varat izmantot Pellet Mills

Ir plašs pieteikumus ar skrošu dzirnavas. Pieteikuma pamatā var būt liela mēroga vai maza apjoma, līdz ar to ir plaši izmanto, jūs vienmēr varat veikt ar skrošu dzirnavas. Piemēram, jūs vienmēr var apvienot sausi pulverveida izejvielu, tāpat kā zāle, zāģu skaidas un miltos izmanto dzīvnieku barības granulas. Šāda veida skrošu dzirnavas var izmantot arī, lai sajauc dažas mitras dzīvnieku sastāvdaļas, piemēram, tvaiku un melases. Jūs varat izveidot vairāk polimerizētiem izejvielu kad skrošu dzirnavas silda ar lielāku spiedienu.

Šo citu lietojumprogrammu, pellet mill ir infrasarkanā spektroskopijas. Tas ir kālija bromīda granulas, ko izmanto infrasarkano staru spektroskopijas ražošanu. Šīs ir dažas no galvenajām jomām, ka jūs vienmēr varat izmantot skrošu dzirnavas un ļaus panākt gala rezultātus. Atkarībā no ražošanas ir veikšanu, jūs vienmēr atradīsiet to ļoti perfekta. Pastāv divu veidu skrošu dzirnavas.


FDSP grupa-ir kvalificēts ražotājs, kas specializējas izstrādā, ražo un mārketinga augstākās klases mašīnu iekārtu. Tagad mēs koncentrējamies uz skrošu dzirnavas, āmuru mill, mikseris, žāvētājs, dzesētājs, iepakošanas iekārtas utt.
(1) vairāk nekā 23 yearsand #39; pieredze projektēt un izgatavot dzīvnieku barības koncentrātu mašīnas.
(2) apstiprināts ISO9001 un starptautisko sertifikātu: CE, ISO un SGS.
(3) 9 gadu zelta piegādātājs Alibaba.
(4) eksportētās vairāk nekā 50 valstīs un gatavo vairāk nekā 1000 pagrieziena atslēgas projektu.
(5) specializējas projektēšana, pētot, izstrāde, ražošanas un eksportēšanas.


Iezīmes FDSP īpašu aqua feed granulēšanas iekārta

(1) zivju barības ražošanas iekārta ir aprīkota ar skrūvju padevi kontrolē FC invertora ar pastāvīgo magnētu izņemšanas dzelzs piemaisījumiem.

(2) nerūsējošā tērauda kondicionieris padara pat saglabāšana un vārīšanai pietiekamu efektu.

(3) zvejas rīkus, kas tieši savieno vadītāja pieņem augstu precizitāti un efektivitāti. Produkciju var palielināt 20 %, salīdzinot ar ekstrakta koncentrāta dzirnavas darbina ar jostu.
(4) augstas kvalitātes bearings(SKF/NSK), eļļas zīmogs (no Vācijas) pieņēma padara darbību bez aizķeršanās.
(5) galvenās zvejas rīkos un zobrata vārpsta pieņem carbonizing slāpē ar augstu precizitāti, lai nodrošinātu vienmērīgu braukšanas, zems trokšņa un ilgu kalpošanas laiku.
(6) S formas sakabes izmanto augstas spējas atgūt pārvietojuma priekšrocības.
(7) die ātri savākt un demontēt; mirst pacēlājs ir obligāta.
(8) piemērojama visādi augstas kategorijas dzīvnieku/lopkopības/aqua barību. Divu vai trīs slāņu balzāms ir obligāta.
(9) ātrums-pielāgot barošanas, pieņēma šo mašīnu var kontrolēt barošanas spēju pareizi atbilstoši dažādiem un atbilst ražošanas prasību granulas ar dažādiem diametriem.
(10) apstiprinājusi CE