Mājas > Jaunumi > Saturs

Kāda ir atšķirība starp Flat bojā un gredzens Die Pellet Mill?

Apr 21, 2017

granulu dzirnavas ir galvenie divi veidi: līdzenu die tips un zvana die veids, tomēr, kāda atšķirība ir tur starp viņiem? un kā mēs izvēlēties, kad mēs to iegādāties?

Galvenā atšķirība starp plakanu bojā un gredzens mirt ir belows:

Dzīvoklis die granulu dzirnavas ir viegli tīrīt, jo tas var būt piekļuve granulēšanas kamerā īsā laikā, ka mēs varam ietaupīt daudz laika izmaiņas kauliņu vai ripa, kad tie tiek valkātas. Par dzīvokli die granulu dzirnavas dizains arī nolemj, ka tas ir vairāk piemērota maza mēroga granulu ražošanai īpaši ražot mīkstu izejmateriālus.

Gredzens die granulu dzirnavas neradīs nevienmērīgu mirst un veltņa valkājot, kas norāda, ka izmaksas, kas uztur un remonta rullīšu un gredzenu die tiek uzskatīti zemāka. Otra priekšrocība ir gredzens die granulu dzirnavas ir vairāk enerģijas patēriņu.

1.Price. No gredzens die granulu dzirnavas mašīna cena ir daudz augstāka nekā plakanā die granulu mill mašīna.

2.Feeding materiālu veidā. Dzīvoklis Die granulu dzirnavas mašīna balstās uz materiāla sava svara, kas stājas nospiežot kameru vertikāli, bet gredzens mirst granulu dzirnavas mašīna pieņem līkne barības galda velmēšanas kompresijas barību un augstu ātrumu rotējošu vērā saspiešanas bin.

3.apsaimnieko materiāliem, bet gan no tiem var apstrādāt dzīvnieku barību, un koka skaidu granulas.

4.Kapacitāte. No plakans die granulu dzirnavas machine diapazoniem tilpums no 100kg / H līdz 2000kg / H. Bet tas ir maz mašīnas ar lielāku jaudu. Kamēr gredzens die tips granulu mill ir robežās no 800 kg / h, lai 20ton / H.