Mājas > Jaunumi > Saturs

Kas izraisa gredzena gaišumu? Kā atrisināt?

Mar 13, 2019

Nepareiza lietošana un darbības metode ir viegli izraisāma granulu mašīnu gredzena krekinga dēļ, kas ietekmē normālu ražošanu, analizēsim iemeslus un risinājumus, kas saistīti ar barības granulu mašīnu gredzena nāvi un biomasas granulu mašīnu gredzeniem.

(1) Ja stīpas darba virsmai un darba riteņa darba virsmai ir nodiluma pazīmes (pamata detaļu bojājuma veids), tad stīpas ir nolietojušās vai deformējušās, izraisot gredzena veidņu plaisāšanu.

Risinājums: aplis jāaizstāj laikā.

(2) Braukšanas riteņa atbilstīgās virsmas nodiluma dēļ (pamata detaļu bojājuma veids) acīmredzami mīksta un veltņa virsma ir acīmredzami vaļīga, kā rezultātā gredzena sprauga krekinga.

Risinājums: ir savlaicīgi jāmaina vai jāmaina piedziņas ritenis vai jāpalielina gredzena stiprinājuma montāžas virsma ar izmēru pielaidi.

(3) Kompresijas nobeiguma gredzena nodilums vai deformācija (pamatkomponentu atteices veids) izraisa gredzenveida drupināšanas plaisu.

Risinājums: Nepieciešams pārbaudīt un nomainīt kompresijas nobeiguma gredzenu savlaicīgi.

(4) Braukšanas atslēgas nodilums (pamata detaļas bojājuma veids) izraisa gredzenveida drupināšanas plaisu, dažreiz tas ir saistīts arī ar vaļīgajiem riteņiem.

Risinājums: Regulāri jānovērtē atstatums starp atslēgu un atslēgu un nomainiet vadītāja atslēgu.

(5) Galvenās vārpstas gultņu bojājumu dēļ galvenā vārpsta izplūst un izraisa gredzena veidņu plaisāšanu.

Risinājums: jāpārbauda un jānomaina galvenais vārpstas gultnis.

(6) Tā kā tauriņu atsperes elastīgais rumbas stienis nav saspringts, galvenā vārpsta satricinās un radīs gredzenveida krekinga plaisu.

Risinājums: jāpievieno un jānomaina tauriņš.

(7) Nepareiza drošības tapas un drošības tapas sēdeklis radīs pārslodzi, kā rezultātā var rasties gredzena saplīšana.

Risinājums: jāizmanto mūsu firmas nodrošinātais drošības taps.

(8) Dzelzs atdalīšanas ierīces sliktākās iedarbības dēļ gredzenveida darba virsmai ir metāla noņemšana, kas noved pie gredzenveida spraugas krekinga.

Risinājums: Pārbaudiet un notīriet dzelzs atdalīšanas iekārtu savlaicīgi.

(9) Tā kā veltnis nav uzstādīts vietā, veltņa un gredzenveida vārpstas relatīvā novirze no gredzena spraugas asu darba laukuma noved pie gredzena saplīšanas.
Risinājums: Uzstādiet veltņa montāžu pareizi
(10) Sakarā ar atstarpi starp gredzenveida sprauslu un veltni ir pārāk mazs, tad gredzenveida drānas un veltņa cietais kontakts izraisa gredzena veidņu plaisāšanu
Risinājums: saprātīga telpa ir no 0,1 mm līdz 0,3 mm, un jaunajam gredzenam jābūt aprīkotam ar jaunu veltni

(11) Sakarā ar šķiedru materiāla palielināšanos bez uzstādīšanas barības skrāpis (pazīstams arī kā špakteļlāpstiņš) izraisa gredzenveida drupināšanas plaisu. Bioenerģija tiek saspiesta granulās izmantošanai par degvielu.

Risinājums: instalējiet jaunu skrāpi (pazīstams arī kā špakteļlāpstiņu)

(12) Kad gredzens ir izslēgts un netiek izmantots kādu laiku bez tīrīšanas; Granulu gredzenveida atverēs kļūst grūti, nākamā izplūde būs sarežģīta, pārāk liels ekstrūzijas spiediens izraisa gredzena saplaisāšanu.

Risinājums: Nekavējoties jāaizpilda eļļainais materiāls.

(13) Cietā tērauda instrumenta (piemēram, āmura) izmantošana gredzena griešanai tieši, ielādējot un izkraujot gredzenveida spraugu, kas izraisa gredzena griešanas plaisu.

Risinājums: Ja instalējat gredzenu ar spēku, izmantojiet koka āmuru.

(14) Ja pārāk daudz padeves vai nepareiza padevēja regulēšana, nomainot nelielu apertūras gredzenu, granulēšana nav sabalansēta, palielinās gredzena spraugas slodze, kas izraisa gredzena saplīst.

Risinājums: noregulējiet padeves motora apgriezienu skaitu, noregulējiet frekvences pārveidotāju vai elektromagnētisko kontrolieri

(15) Stiepļu pārsega cauruma nodilums (pamata detaļu bojājuma veids) kļūst lielāks Ar gala virsmas deformāciju, skrūves skrūvi atlaižot, izraisa gredzena spraugas gala caurumu plīsumu.

Risinājums: Nomainiet vāciņu.

(16) Granulu mašīnu gredzens mirst, kuru klientam, kas nopirka ārpusē, var rasties problēmas ar izmantoto sadzīves materiālu veiktspēju, kas nav stabila un vienota, pastāvošu vietējo iekšējo spriegumu, kas izraisa gredzena pelējuma plaisāšanu.

Risinājums: Iegādājieties mūsu parastos produktus.

Aprīkojums ir arī dzīvība un dvēsele, tikai aprūpe un normāla darbība var palielināt tās dzīvi, uzlabot daļiņu kvalitāti.