Mājas > Jaunumi > Saturs

Silti svinēt atklāšanas ceremonijā Ningxia Haosheng Aonong barības Technology Co., Ltd

Oct 17, 2016

Jiangsu Liangyou Holding group piedalījās inaugurācijas ceremonija Ningxia Haosheng aonong barības tehnoloģiju Co, Ltd, kas saistīts ar Aonong grupu, citu dalībnieku kā wuzhong pilsētu pašvaldību vadītāji un galvas lopkopības prezidija un citu barības nozares eksperti.
Ningxia Haosheng aonong barības technology Co Ltd ir moderna barības uzņēmums, kas pieder grupai, Aonong un profesionāli ražo atgremotāju barībā, ražošanas bāze atrodas galvenā nozare park kvalitātes pienu, Jinyin pludmales pilsēta, Litong apgabalā, wuzhong pilsētā, Ningxia autonomajā apgabalā. Tas ir lielākais atgremotāju Ningxia barības ražotājs. Laikā atklāšanas ceremonijā, VP ziemeļaustrumu apgabalā tirgus citu Viesu apmeklējumi augstas kvalitātes atgremotāju dzīvnieku barības ražošanas līniju ar gada jaudu 120, 000Tons, kuru izveidoja saimniecību grupa, Jiangsu Liangyou Aonong grupas vadošo pašreizējais vadonis un ekspertu slavēt mašīnas labas kvalitātes.


Jiangsu Liangyou saimniecību grupā ir pirmās klases barības mašīnas un pabeigti projektu piegādātājs veltīta pētniecība, attīstība, kā arī projektēšanas, ražošanas, agrārā un atjaunojamo mašīnbūves, veido tās nozares darbības jomas, sākot no barības, mājputnu, lauksaimniecība, audzēšanas, mikroorganisms, vides aizsardzības mehānismu. Šajā sadarbībā ar Ningxia Aonong augstas kvalitātes atgremotāju dzīvnieku barības ražošanas līniju ar gada jaudu 120, 000tons pārstāv dzimis pilnīgi jaunu barības ražošanas iekārtu un pakalpojumu modelis, veicināt audzēšanas nozares Ningxia par liela mēroga un labas kvalitātes mērķu attīstību.
Mēs ceram, ka mēs varam pieņemt šo sadarbību kā iespēju paplašināt sadarbību starp Jiangsu Liangyou un Aonong grupas dažādās formās, jāsaprot, ka win - win stratēģiju un iegūt draudzību, laimi, panākumus kopā.