Mājas > Jaunumi > Saturs

Vietnam pilna potenciāla sojas audzētājus

Apr 22, 2016

MANKATO, Minn-Jūs zināt, ka Minnesota sojaspupas regulāri izteikt savu ceļu pusceļā visā pasaulē uz Vjetnamu?

Sojas pupas ir augstākās ražas eksportē no Minnesota. Daudzi iet uz Vjetnamu pateicoties centieniem Minnesota sojas pupu pētniecības un veicināšanas Padomes un ASV sojas eksporta Padome. Vietnamand #39; s ekonomika kļūtu vairāk industrializācijas, iedzīvotāji meklē labāku kaloriju avotus, tostarp dzīvnieku olbaltumvielas. Zinot, ka šie dzīvnieki ir nepieciešams ēst, MSRandamp; PC veica stratēģiskās investīcijas Vjetnamā, finansējumu trīs darbinieki un kāds virsnieks, iedrošināt Minnesota sojas pupu imports.

Pēdējā mēneša laikā 10 sojas pupu lauksaimnieku no visā valstī un divu Minnesota sojas pupu darbinieku apmeklēja Vjetnamas pārbaudi par ieguldījumu par redzēt sev misiju.

Dalībniekiem bija_ar ī John Lenort, Fairmont; Joseph Doherty, Le Sueur; Keith un Carol Šrādera, Nerstrand; Kevin Paap dārzs pilsētā; Patrick Hennen, Ģente; Rodney Balvitsch, Ellendale; Roger Steinman, Lake Wilson; Trevore Brekken, Crookston; Ronald Obermoller, Brewster; Ben vētra, Dover; un Kim Nill un Doug Monson ar Minesotas sojas pupu.

Minnesota pirms līknes tās saskaņošanu ar Vjetnamu, esot Nill, kurš ir MSRandamp; Personālo datoru tirdzniecības un attīstības direktors.

andquot; Pieredzējuši cilvēki skatās uz tirgu (Vjetnama) un ieguldot tajā, andquot; Nill teica. andquot; Theyand #39; atkārtoti uz sojas pupu smalcināšanas un izmantot to lopu feed.andquot;

Valsts ir 35 lielākā ekonomika pasaulē, un ir lielākā ASV lauksaimniecības preču eksportu 11. Ar Trans-Pacific partnerattiecību nolīgumu, kura daļa ir Vjetnamas tiek gaidīts, ka valsts ir viens no lielākajiem labdariem Nill teica.

Sadarbība ar Vjetnamas tirdzniecības ir gudra izvēle, teica Paap, kurš ir arī Minnesota Farm Bureau prezidents.

andquot; Tirdzniecība ir svarīga mums visiem, andquot; Paap teica. andquot; Mums ir dažas reālas iespējas. Vjetnama, iespējams, ir visstraujāk augošais worldand #39; s economies.andquot; jaunām

Valstī ir liels fit par sojas pupas, jo ekonomika attīstās, teica Keith Šrādera, MSRandamp; PC priekšsēdētājs. Vietnamand #39; s vidusšķiras gaidāms divkāršot līdz 33 miljoniem 2020. Šīs pārmaiņas nozīmē, ka daudzi ir pārkārtošanās viņu uzturā iekļaut vairāk gaļas. Ar acu par šo tendenci, MSRandamp; PC liela uzmanība tiek pievērsta tās atbalstu lopkopības nozarei, turpinot strādāt ar sojas pārtikas piegādātājiem, Šrādera teica.

Grupas turnejās zivju audzētavā, redzēju mājputnu un cūku audzēšana un dabūju redzēt sojas pupu smalcināšanas iekārtas. Viņi apmeklēja bullēns saimniecībā uzskatīja lieli ar 300 sivēnmātes un 7500 cūkas pārdod katru gadu. Zemnieks teica, ka viņš tīkli 35 $ uz vienu iedzīvotāju.

Vepris lauksaimnieks bija andquot; ārkārtīgi spēcīga biodrošības pasākumi, andquot; Balvitsch teica. 20 000 vistu slāņa darbību nepieciešams trīs ceturtdaļu mile staigāt, jo ceļš ir pārāk šaurs, autobusu braukt. Zemnieks pārdod 10 olas 50 centus atklātā tirgū. Pie ZIVJAUDZĒTAVAS, deva ietilpst sojas miltus 35 līdz 40 procentiem. Sojas pupu milti devā apjoms bija bumped līdz palielināt peļņas likmi. Zvejas raža 3 miljoni zivju katru dienu, ar daudziem nosūtīti uz Amerikas Savienotajām valstīm.

Grupas apmeklēja rūpnīcas pieder CP, worldand #39; s lielāko barības sastāvdaļu ražotājs. Tur, 25000 tonnu barības tiek ražoti katru dienu. Bunge sojas pupu smalcināšanas iekārtas viņi apstājās pie procesus 3000 tonnu sojas pupiņas katru dienu, un tā mērķis ir dubultā statusā. Pārstāvji tur ir norādījuši, ka viņi dod priekšroku ASV sojaspupas virs Dienvidamerikas tiem, jo tie ir mazāk mitruma un siltuma zaudējumiem.

Viena lieta, kas izcēlās ar Paap bija kā atvērta cilvēkiem.

andquot; tas skāra mani, cik jauki cilvēki un kā viņi vienmēr meklē mums, andquot; Paap teica. andquot; Tie ir daži no pašiem neapmierinātību, mēs esam šeit: peļņas, cenas, vēlas, lai pabarotu viņu families.andquot;

Kamēr Minnesota zemniekiem bija pārsteigts, cik maza vidējās saimniecībās bija Vjetnamā, vienlīdz vjetnamiešu zemnieki bija pārsteigti saimniecības šeit plašums. Daži no ļaudīm, viņi runāja, lai šeit braukusi uz sevi redzēt mēroga lauksaimniecības Amerikas Savienotajās valstīs. Koplietojamo bildes, jo īpaši lauksaimniecības iekārtu brauca mājās mērogu, tiem kas hadnand #39; t ceļojis šeit.

andquot; Tie ir atļauti 1 hektāra fermu, andquot; Vētra sacīja. andquot; es fermeri 1400 akriem. Man parādīja, ka daži no maniem aprīkojuma uzstādīšanas un tās kaut_ar ī large.andquot;

Vēl viens liels takeaway bija attiecību nozīmīgumu. Grupa varētu pateikt, ka kam zābaki uz zemes savā valstī bija padarot atšķirība, jo viņi tur personīgi veidot attiecības, nevis strikti pa tālruni vai tiešsaistes darījumiem.

MSRandamp; PC vizītē strādāja stiprināt šīs attiecības. Vjetnama, izskatās, ka pienācis Minnesota sojas eksportu rīcībai nākamajos gados.