Mājas > Jaunumi > Saturs

Augstas kvalitātes koka granulu izgatavošana granulu krāsnī

Jan 10, 2018

Koka granulas tirgū var iedalīt 3 veidu:

Izgatavots no lauksaimnieciskajiem atkritumiem: ražas stiebriem, zemesriekstu čaumalām, kastaņu čaumalām, kukurūzas kātiem un citiem atkritumiem saimniecībā. To siltuma vērtība ir 3000-4000 Kcal / kg.

Izgatavoti no mežsaimniecības atkritumiem: koksnes atkritumi, miziņas, filiāles, bambusi, lapas. To siltuma vērtība ir 4200-5000 Kcal / kg. Koka granulas, kas izgatavotas no Redwood, ir visaugstākās siltuma vērtības apmēram 5000 Kcal / kg.

Izgatavots no rūpnieciskajiem atkritumiem: sadzīves atkritumi, papīra atkritumi, plastmasa, rūpnīcas atkritumi, ķīniešu zāļu pārtika, tabakas atkritumi, cukura atliekas.


Cilvēkiem, kuri plāno izmantot granulu plīti, krāsni vai rūpniecisko katlu, ir svarīgi zināt, kuras biomasas granulas ir labākas apkurei, kas ir videi draudzīgākas un kuras ir izdevīgākas.

wood pellet.jpg

Jiangsu liangyou piedāvā profesionālu koksnes granulu izgatavošanas mašīnu un solījumu, lai jūs varētu izgatavot augstas kvalitātes koksnes granulas. Mūsu koksnes granulu ražošanas līnija galvenokārt tiek izmantota agromežsaimniecības atliekām, piemēram, salmiem, kokvilnas kāpnēm, rīsu miziņām, zemesriekstu čaumalām, bambusa, tukšas augļu atzariem , pulverizētās ogles un makulatūra utt.


Jums, mums ir jāzina informācija, kā tas izriet no:

(1). Kāda jauda būtu jūsu vēlme?

Koksnes granulu ražošanas jaudas diapazons: 0,8-1 T; 1.5-2T; 2-3T; 3-4T.

 

(2). Kāds ir jūsu izejmateriāls?

Saskaņā ar dažādām izejvielām (piemēram, cieto koku, mīksto koku, salmiem, rīsu mizu) jauda ir atšķirīga.

 

(3). Kāds ir jūsu izejmateriāla izmērs?

Vislabākais izmērs augstas kvalitātes granulu iespiešanai ir 3mm-5mm.

 

(4). Kāda ir jūsu izejmateriāla mitrums?

Labāk ir būt 10-15%. (Ja tas ir lielāks par šo, tad mēs iesakām jūsu žāvētājs)

 

(5) .Pelējuma granulu izmērs?

Mums ir diametrs granulām: 6mm, 8mm, 10mm, 12mm (dažādi diametri dažādām prasībām.) Granulu garums: Regulējams 20-50mm. (Parasti mūsu klienti jautā granulu garumu 33mm, starp 30-36mm)