Mājas > Jaunumi > Saturs

Kāds ir TLSS skrūvju konveijers, ko izmanto

Jun 07, 2017

TLSS sērijas skrūvju konveijers ir fiksēts mehāniskais aprīkojums. Piemērots graudu, eļļas sēklu un barības granulu vai pulvera materiāliem ar horizontālu konveijeru vai tuvu horizontāli, leņķis <20 °="slīpa" pārvadāšana,="" transportēšanas="" garums="" parasti="" ir="" līdz="" 40=""> Apturēšanas vārpsta izmanto lentes vai darbgaldu ar eļļu impregnētu gultni, vienkāršu un vienkāršotu eļļošanu. Visu izmantojiet tērauda caurumošanas, izņemot sienu gultņu atbalstu, tādējādi ietaupot darbus un materiālus. Izskrūvētā balsta pamatne ar vienkāršu izolācijas putekļu struktūru ir droša un droša. Skrūvei ir daudz griešanās formu, piemēram, kreisās pagrieziena un labās pagriešanās. Sienu gultņu atbalsta ieeja un izeja var tikt mainīta, tehnikā ir elastīgāka.

Produkta īpašības

1. Konveijers ir piemērots granulētu vai pulverveida materiālu, tādu kā graudi un barības, horizontālai transportēšanai vai aptuveni horizontālai slīpai transportēšanai (slīpuma leņķis ≤20 grādi).
2. Izplūdes gāzei var pievienot materiālu blīvēšanas ierīci, un izplūdes gultnes stiprinājums pieļauj vienkāršu putekļu izolāciju un ir drošs un uzticams.