Mājas > Jaunumi > Saturs

Padomus par to, sākot jaunu Die

Nov 07, 2016

Die pellet Millir viena no visvieglāk nolietotās detaļas, tāpēc tas ir nenovēršami, ka jāmaina nolietotās tiem jaunu, kad tas ir nepieciešams. Protams, maiņas valkā mirst process ir ne tikai jāmaina, tai ir arī dažas relatīva prasmes.


Pēc tam, ko mums jāpievērš uzmanība, sākot jaunu mirst?

Šādu tekstu dos jums atbildi.Pellet millar jauno die uzstādītas būtu jāsāk lēnām. Padeves maināmā ātruma piedziņa noteikta vismazāko iestatījuma vērtību, lai atļautu minimālajam daudzumam barību, kas plūst caur kondicionieri un mirst.
Izvadiet kondensātu no tvaika padeves maģistrālē, lai novērstu ūdens iekļūšanu kondicionēšana kamerā lodes. Sāktu motors, galvenais servomotora, kondicionieri mehāniskajiem un mehānisko padevi. Nevar pievienot tvaika, kad pirmo reizi sākot iet bojā; atļautu nomirt caurumus aizpildīt ar sausu materiālu. Izvēles ampērmetrs galvenais vadīt mehānisko slodzi. Ja ne velkot pilnu slodzi, paaugstināt padeves iestatījumu līdz to rāda pilnas slodzes. Atveriet tvaika vārstu nedaudz šajā brīdī un pēc dažām sekundēm strāvas stiprums ampēros iekrīt atpakaļ. Ja strāvas stiprums ampēros pilieni, paaugstināt padeves iestatījumu un atkārto līdz brīdim, kad jums ir aptuveni 80-90 % no maksimālā slodze. Atcerieties, ampērmetrs samazināsies ne uzreiz, atverot tvaika vārstu, tā aizņem tikai dažas sekundes materiālam sasniegt die neietekmē tik daudz enerģijas, cik nepieciešams granulas.
Darboties skrošu dzirnavas pie šīs samazinātās slodzes iestatījumu uz divām stundām, lai mirst dobumus, lai kļūtu augsti pulēta un pēc tam pielāgot jūsu dzirnavām uz pilnu slodzi. Paturiet prātā, ka attīstību padevi un tvaika vārstu iestatījums būtu neliela, sākot jaunu mirst.


Tu joprojām domā, ka sākot jaunu die ir tikai sīkums?

Apgūt iemaņas ir ļoti nepieciešama. Ja jums ir kādi jautājumi, lūdzu, nekautrējieties sazināties ar mums. Amisy sniegs jums, profesionālās ievirzes un intīmo pakalpojumu sniegšanu. Gaida jūsu apvienojums.