Mājas > Jaunumi > Saturs

Tips Par Izvēloties Un Feeding trušu barības granulas

Mar 22, 2017

Trusis barības granulas ir bagāti un līdzsvaroti ar barības vielām, tāpēc viņiem ir vieta barošanas trušiem, jo īpaši komerciālās trusis. Taču vai jūs zināt, kā izvēlēties labu trušu granulas un kā barot trušu granulas? Šeit ir daži padomi. Ceru, ka tie ir noderīgi.


Padomus par barošana trušu barības granulas

Kad ir noteikts, kāda veida granulu jūs iegādāties, lūdzu, pārliecinieties, ka vienmēr izmantot vienu un to pašu zīmolu un veidu granulas. Daži truši nav darīt arī ar pēkšņām izmaiņām barība un var izraisīt gremošanas problēmas. Ja jums ir jāmaina, jums ir sajaukt veco barību ar jauno barību, lai iegūtu trušiem gremošanas traktu izmanto uz jauno barību. Pārliecinieties, ka jums ir pietiekami daudz veco plūsmu, lai lēnām pāriet uz jauno barību. Dariet to pakāpeniski laikā vismaz vienu nedēļu. Ja iespējams, jūs varat iegādāties barotni granulu dzirnavas , kas ir par vienkāršu struktūru, neliels teritoriālais pārklājums, izmaksu efektīvu un zemu degvielas patēriņu, lai ražotu savu trušu barības granulas, lai novērstu izmaiņas.

768a2-11.jpg

Veikalu granulas slēgtā traukā vēsā, sausā vietā. Tādā veidā granulas tiks pasargātas no netīrumiem, saules gaismas, tumsā. Centieties, lai saglabātu vāku slēgts, un tas samazinās iespēju baktērijām.


Nejauciet graudus un sēklas, ar truša barības granulas, jo trusis būs izvēlēties savus iecienītākos objektus un atstāt pārējo, kas nozīmē, ka tā netiks panākt sabalansētu diētu. Nelietojiet vairāk pabarotu savu truša. Aptaukošanās trušiem var izraisīt īsāku mūžu. Maksimāli 1/8 tasi vienu 1,8 kg ķermeņa svara augstu šķiedru granulas dienā ir OK. Par jauniem augošiem trušiem, granulas var dota brīva izvēle, līdz 6 līdz 8 mēnešu vecumam, pēc tam samazināsies līdz uzturlīdzekļu summām, kā iepriekš.