Mājas > Jaunumi > Saturs

Trīs faktori, kas ietekmē biomasas granulu iekārtas kalpošanas laiku

Jul 06, 2019

1 material Materiāla mitrums ir pārāk zems, apstrādājamā materiāla cietība ir pārāk spēcīga, pārstrādes laikā ir nepieciešams pārāk liels iekārtas enerģijas patēriņš, palielinās uzņēmuma ražošanas izmaksas, samazina biomasas granulu iekārtas kalpošanas laiku. Pārāk daudz mitruma dēļ materiāls nebūs viegli slīpējams, palielināsies āmura apstrādes laiks, tajā pašā laikā, kad siltums nāk no materiāla berzes, un āmurs liks pārstrādātiem izstrādājumiem iekšēju mitruma iztvaikošanu, mitruma iztvaikošanu un smalcinātā smalkā pulvera iegūšanu ielīmējiet un bloķēja ekrāna caurumu, samaziniet biomasas granulu iekārtas izplūdi. Parasti sasmalcinātu produktu, piemēram, graudu un kukurūzas salmu, mitruma saturs ir jākontrolē zem 14%.

2. Kad materiāla drupināšana ir beigusies, mašīnā ielieciet nedaudz kviešu mizas un cepamās eļļas maisījuma. Pēc presēšanas 1-2 minūtes, kad materiāls ir bijis pilns ar pelējumu, apturiet mašīnu, kas nodrošinās, ka tā var ražot produktus, tiklīdz mašīna tiek iedarbināta. Tas var būt pelējuma uzturēšana un arī ietaupīt darba laiku. Pēc tam, kad biomasas granulu iekārta apstājas, atskrūvējiet presēšanas riteņa regulēšanas skrūvi un noņemiet atlikumu.

3. Cauruļveida magnētu vai dzelzs noņemšanas līdzekli var iestatīt pie padevēja ieejas, lai izvairītos no presēšanas riteņa, veidnes un centrālās ass darbības pacelšanas ietekmes. Presēšanas laikā degvielas granulu temperatūra sasniedz 50–85 ℃, un spiediena ritenis darbojas ar lielu piedziņas spēku, bet bez nepieciešamās un efektīvās putekļu aizsardzības ierīces, tāpēc gultnis jātīra ik pēc 2–5 darba dienām jāpievieno smērviela, kas izturīga pret augstām temperatūrām. Biomasas granulu iekārtas galvenā vārpsta jātīra un katru otro mēnesi jāpievieno eļļa, pārnesumkārba jātīra un jāuztur reizi pusgadā, transmisijas daļas skrūve jāpiestiprina un jebkurā laikā jāmaina.

立式制粒机工段.png