Mājas > Jaunumi > Saturs

Graudu seifa drošība

Jul 12, 2017

Ar vairāk un vairāk perfektu pielietošanas tehnoloģiju, graudu tērauda skābbarība ir kļuvusi par galveno uzglabāšanas veidu graudu un eļļu. Bet pēdējos gados graudu un eļļas pārstrādes rūpnīcās aug graudu tērauda tvertņu putekļu eksplozijas negadījumi. Tiek ziņots, ka šī parādība ir ļoti nopietna pat dažās attīstītajās valstīs. Putekļu eksplozija ne tikai piesārņo vidi, bet arī var izraisīt nopietnus zaudējumus un ievērojamus ekonomiskos zaudējumus. Tāpēc mums ir nepieciešams veikt drošus un efektīvus profilakses pasākumus, lai novērstu to. Mums tas pievērš pietiekamu uzmanību. Sākot no projektēšanas, mums vajadzētu apsvērt dažādus faktorus un pieņemt visaptverošus profilakses un kontroles pasākumus, lai panāktu efektīvu putekļu kontroli.


Vadības nostiprināšana, drošības apziņas uzlabošana un atbildības sajūtas paaugstināšana

Mums vajadzētu pastiprināt darbinieku zināšanu apmācību par putekļu eksploziju un bunkuru drošību, kā arī aktīvi veikt periodiskas drošības urbšanas iekārtas, izstrādāt stingrus darba noteikumus un stingri darboties saskaņā ar darba kārtību. Turklāt, aktīvi uzlabojot sanitārās vides un sanitārās tīrīšanas līdzekļus, lai uzturētu labus vēdināšanas apstākļus tvertnē .

Mums būtu jādarbojas, veicot visaptverošu drošības pārbaudi. Mums rūpīgi jāanalizē dažādi riskanti putekļu eksplozijas faktori. Saistītās drošības pārbaudes ir visaptverošas un mērķtiecīgas, lai savlaicīgi atrastu problēmas, neradot nekādas slēptās briesmas

Mums vajadzētu aprīkot saistītās drošības iekārtas. Operatori ir jāzina par iekārtu un instrumentu veiktspēju, ekspluatācijas apstākļiem un prasmēm, kā arī par tehnisko apkopi. Elektriskā metināšana un griešanas darbi ir aizliegti, ja nav normālu apstākļu, ja vien mēs nevaram veikt vairāk drošības pasākumu. Pēc operācijas mums jāveic rūpīga pārbaude un jānovērš visi riski, lai nodrošinātu graudu bunkuru drošību.


soyben silo