Mājas > Jaunumi > Saturs

Jaunas metodes, ārstēšanas kukurūzas kātiņa

Dec 02, 2016

Pēc rudens ražas katru gadu, būs simtiem miljoniem tonnu kukurūzas stublāji, tik daudz kukurūzas salmu resursus, tas būtu žēl, ja visi dega. Ne tikai izraisīja resursu izšķiešanu, bet arī radīja nopietnas gaisa piesārņojumu.

Tikai visaptveroša izmantošana kukurūzas stublāji, tās var izmantot, lai dzīvnieku barības, biomasas degvielas, un pat to var izmantot papīra lokšņu ražošana, tātad biogāzes un tā tālāk. Ne tikai var samazināt mežu izciršana, bet labvēlīga vide, papīra rūpniecības un cilvēki.

1. salmu biodegradācija: izmantošanu skrīninga ietekmi mikrobu celmiem, degradācijas kukurūzas stublāji, ražas pieaugumu stājas organiskās vielas, kas nepieciešamas; salmu briketēšanas un tā tālāk. kukurūzas stover sasmalcināts jomā;

2, skābbarības: zaļu kukurūzas stiebriem, 1-2cm garu neliela daļa, un ūdens saturs 67 %-75 % kontroles vērā plastmasas izejvielu maisā aizzīmogo ar 40 dienu gaisa un izolēti, jūs varat atvērt maisā, lai pabarotu. Nav slikti uz ilgu laiku un var samazināt barības vielu zudumu.

3, kukurūzas stublāji var izmantot pārstrādes lopkopības, putnkopības nozares barības: sausa kukurūzas stublāji, saspiest, dzirnaviņas, kā arī citu izejvielu izmantošanu salmu daļiņas tieši barības koncentrātu palielināt ganāmpulku pa, izvairītos no lopkopības picky ēdāji, samazinātu lietotāja audzēšanas izmaksas, uzlabot saimniecisko ienākumu no lauksaimniekiem, kā arī izmantošanas likme palielinājās 3 reizes.

4, kukurūzas kātiņa darīt degviela: pieaugošais pieprasījums pēc enerģijas mūsdienu sabiedrībā, ogļu resursu izsmelšanas pārējai pasaulei ir optimistisks par biomasas izmantošanu enerģijas valstis strādā, lai attīstītu biomasas daļiņas, nevis ogles. Biomasas daļiņas nāk galvenokārt no lauksaimniecības atkritumiem un lauksaimniecības un mežsaimniecības apstrādes atkritumi, sadzīves cieto atkritumu un tā tālāk. Vietējās biomasas enerģijas resursi ir ļoti liela, izredzes ir ļoti plašs.