Mājas > Jaunumi > Saturs

Galvenie faktori, kas ietekmē Ražošanas efektivitāte kokskaidu

Mar 27, 2017

Skaidas granulu mašīna asmens ātrums ir būtiska ietekme uz produktivitāti un enerģijas patēriņu, un tests parāda, ka asmens ātrums ir pārāk mazs, lai samazinātu ietekmi kapacitāti, lai produktivitāte ir uzlabojusies. Ja ātrums ir pārāk liels, jo pieaugumu lomu rotora pūtēju, virpuļplūsmas kamera stiprināt virpulis, kā rezultātā nav slodzes strāvas patēriņa pieaugumu, bet arī tad, ja materiāls ir pārāk augsta, iespēja izpildīt sietu, lai efektivitāte no skaidu daļiņām; Turklāt, ja asmens ātrums ir pārāk liels, ņemot berzi un maisīt gaisa strāvas patēriņš palielinās, tāpēc, ka enerģijas patēriņš uz vienu vienību produkta būtiski uzlabojās. Tāpēc, katrs no pulverizatora tips ir piemērots ātruma diapazonu. Īsāk sakot, saskaņā ar norādījumiem par norādījumiem, lai izvēlētos atbilstošu asmens līnijas ātrums, lai pilnībā spēlēt uz efektivitāti dzirnavām.

Kopumā, ar skaidu daļiņu smalcināšanas smalku materiālu, kura diametrs no acs no D = 2mm, par katru pieaugumu 1mm, ražīgums var palielināt par 20% līdz 35%. Gluži pretēji, mazāku diametru sietu, jo smalkāks materiāls sasmalcināta, bet granulu mašīnu produktivitāti un enerģijas ražošana, ir arī ievērojami samazināts. Tāpēc, lai apmierinātu mājlopu un mājputnu barošanas prasības saskaņā ar pieņēmumu, vajadzētu mēģināt izmantot lielāku caurumu diametrs sietu.

Visbeidzot, neatkarīgi no tā, kāda veida darba vidē, lai pārbaudītu jauno skaidas dzirnaviņas līniju jaudas situāciju, asmens aprūpes, uzlabotu veiktspēju un palielināt ražošanas efektivitāti. Lai izvairītos no noplūdes ražošanas procesā, kā rezultātā negadījumu.