Mājas > Jaunumi > Saturs

Iekārta, kas ražo mājputnu un lopbarības graudu granulas

Jan 17, 2018

Mājputni un lopbarības kūtsmēsli no vistas, govs, zirgiem, aitām, cūkām uc tiek uzskatīti par lielāko daļu cilvēku atkritumiem. Bet patiesībā tas ir vērtīgs resurss cilvēkiem, kas nodarbojas ar granulu ražošanas jomu.


Mājputni un lopu mēsli var tikt izgatavoti ne tikai degvielas briketēs (iespējams, tikai piemēroti rūpnieciskajam katlam nepatīkamās smakas dēļ, uzzināt par mašīnu, lai izgatavotu mēslu degvielas briketes), bet arī izmantot kā organisko mēslojumu.

fertilizer pellet machine.jpg

Iekārta mājputnu un mājlopu mēslu granulu ražošanai var būt mazā granulveida mašīna un lielā granulveida mašīna. Neatkarīgi no tā, vai izvēlēties mazu vai lielu, tas ir atkarīgs no jūsu vajadzībām.


FDSP granulu dzirnavas tiek izmantotas organisko mēslojumu granulēšanai pēc izejvielu fermentācijas, kas aizpilda vertikālās barošanas spraugas gredzenveida granulēšanas procesā. Tas var granulēt visu veidu raudzētus organiskos materiālus, piemēram, mājlopu un mājputnu kūtsmēslus, kultūraugus, bentonītu, bioloģiskos atkritumus utt., Bez iepriekšējas žāvēšanas. Šis mēslojuma granulu dzirnavas ir unikāls dizains, vienlaicīgi var pabeigt žāvēšanu, dzesēšanu un sijāšanu zemā temperatūrā. Un mikrobu floras izdzīvošanas rādītāji ir vairāk nekā 90%.