Mājas > Jaunumi > Saturs

Galvenie faktori, lai uzlabotu granulu kvalitāti

Jan 05, 2018

Barības granulēšana ir ievērojami mainījusies, pateicoties pieprasījumam pēc augstākiem fiziskās kvalitātes, uzturvērtības un mikrobioloģiskās higiēnas standartiem, kā arī lielāku elastību jaunu un daudzveidīgu izejvielu iekļaušanā.

Pelleting uzlabo barības īpašības, jo tas palielina cietes un barības vielu absorbcijas sagremojamību, tādējādi uzlabojot barības konversijas koeficientu un saimniecības ražošanas indeksu. Apstrādājot cietes siltumu un mitrumu, notiek ūdens uzsūkšanās un cietes granulas zaudē savu kristālisko struktūru (procesu, ko katalizē ar strauju temperatūras paaugstināšanos). Tas izraisa cietes granulas eksploziju, iegūstot želatīnu masu: tas ir, notiek cietes želatinizācija. Papildus cietes želatinizācijai siltuma izmantošana arī palielina barības vielu uzsūkšanos un samazina jebkuru patogēnu, kas var piesārņot barību, vienlaikus novēršot pretvēža faktorus un ļaujot iekļaut lielāku diapazonu un grūti granulētu izejvielu kvalitāte. Mitruma absorbcija palielina barības eļļošanu, mīkstināšanu un vārīšanas gatavību.


FDSP piegādā jums visu veidu augsta līmeņa dzīvnieku / mājlopu / aqua barības granulu mašīna . Divkārs vai trīs slāņu kondicionieris nav obligāts. Mūsu granulu dzirnaviņas ar augstas kvalitātes gultņiem (SKF / NSK), eļļas blīvslēgu (no Vācijas) pieņem, lai nodrošinātu vienmērīgu darbību.

fdsp pellet machine.jpg