Mājas > Jaunumi > Saturs

Regulāro tīrīšanas padeves apstrādes iekārtu nozīme

Oct 30, 2017

Mums regulāri jātīra barības pārstrādes iekārtas, lai panāktu ražošanas progresu barības ražošanas uzņēmumu procesā. Tas ne tikai var uzlabot produkcijas kvalitāti un efektivitāti, kā arī paildzināt lopbarības pārstrādes iekārtu kalpošanas laiku. daudz priekšrocību.

mixing machine

Tad kā regulāri iztīrīt, izmantojot barības apstrādes iekārtas? Piemēram, tīrīšana dzirnaviņām un maisītājam .

Iekārta iekšējā laikā uzlādē materiāla slāni, mēs varam sakopt mašīnu darba dienas beigās. Pirmkārt, lai izslēgtu strāvas padevi, un pēc tam tīrīšanai. Ir nepieciešams pievērst uzmanību, kad iztīriet dažus lielākos maisīšanas iekārtu tilpumus.


Sajaukšanas iekārtai jābūt tīrai vienu vai trīs dienas laikā un pēc tam attīrīt granulēšanas sistēmu. Granulēšanas sistēma galvenokārt ietver granulu, dzesinātāju, drupinātāju un izmēru ekrānu. Nomizinātas un rūdītas daļas granulators un granulēšanas kameras daļa ir rūpīgi tīra, mēs varam sakopt reizi ceturtajā nedēļā vai pusi mēnesī. Un tad mums arī ir nepieciešams Tīrīšana ir krājumu tvertne. Protams, mums ir nepieciešams, ņemot vērā dažādo atkritumu tvertņu un lietošanas veidu, kā arī īpašas tīrīšanas prasības, lai novērstu tīrīšanas darbu. Mums vajag tukšu tvertni, var turpināt lietot pēc pārbaudes un tīrīšanas, veicot tīrīšanu, jo tai ir būtiska ietekme uz barības pārstrādes iekārtu izmantošanu .