Mājas > Jaunumi > Saturs

Pirmais faktors, kas ietekmē lopbarības koncentrāta kvalitātes pārbaude

Jul 25, 2016

Trīs galvenie kondicionēšanas elementi: ūdens, temperatūras un laika.

1.Time:

Tas ir pakļauts tipa kondicionieri. Garāku kondicionēšana, ilgāku laiku tvaika un varas materiāls būs sajauc, vairāk tvaika daudzums tiks pievienota un labāk par mājputnu barības gelatinization un aqua feed protein degenerescence. Var pielāgot balzāms bradāt leņķis pagarināt kondicionēšanas laiks, mājputnu barības kondicionēšanas laikā vajadzētu būt virs 40 sekundes, augstu graudaugu saturs un bradāt leņķa regulēšana kontrolēta, lai novērstu motora nominālo strāvu pie maksimālās vērtības no klupšanas.


2. temperatūras

Kad mēs izstrādājam lopbarības dzirnavām, parasti vispirms ir jāizvēlas atbilstoši standartam par tonnu barības jauda 75 kg tvaika katlu un reālo granulētas tvaika patēriņu var aprēķināt pie 50 kg uz tonnu. Mājputnu barību ir granulētas temperatūra ir no 78. līdz 83 centi-pakāpi, tātad par to gelatinization un nogalināt kaitīgas baktērijas. Gelatinization temperatūra, piemēram, kukurūza, kvieši un kartupeļu cietes materiāla ir no 58 līdz 72 procentiem grādu. Pēc dekompresijas ventilis, piesātināta tvaika spiediens apmēram 2,5 kg/cm2 un nodrošina tvaika sistēmu tvaika atdalītāju un tvaika lamatas darba pareizi, lai izvairītos no tvaiku ar ūdens nokļūst kondicionieri, kas novedīs pie mitruma bloks problēma. Aqua barības koncentrātu granulētas temperatūrai ir jābūt virs 90 centu-pakāpi, deģenerējas olbaltumvielu un nogalināt baktērijas, un tvaika spiediens var būt ap 2,5 kg/cm2.


Apkures katla tvaika spiediens ir kopumā 7-8kg/cm2, tvaiku augstspiediena transportē un izmanto zema spiediena, lai samazinātu pārvadāšanas patēriņa. Jo lielāks spiediens ir, jo zemāka ūdens saturs ir, vienlaikus zemāks spiediens ir, augstāks ūdens saturs ir.


3. ūdens

Viens no faktoriem, kas ietekmē granulu kvalitāti, kondicionēšana ir vissvarīgākais, kaut viens no faktoriem, kas ietekmē kondicionēšana, ūdens absorbcija ir vissvarīgākais, tādējādi ūdens, viens no faktoriem, kas ietekmē granulu kvalitāti, ir īpaši svarīga.


Labākā ūdens satura laikā kondicionēšana ir 15-16,5 %, un lielākais iemesls, kas ietekmē kondicionēšana ūdenī ir izejvielu daudzumu mitruma. Lielākā daļa barības rūpnīcās, ir vismaz 6 mēnešus katru gadu, ka gala apdare koncentrāta mitruma nevar izpildīt formulatoriem "prasībām. Mājputnu koncentrāta barības mitrums parasti ir aptuveni 11 %, nogrimšanas aqua barības mitrums ir pat zemāka ap 9 %. Tas novedīs pie slikta materiāla cietes gelatinization, kas palielina ātrumu, barības jauda un nopietni ietekmē mājputnu barības daļējas konversijas, īpaši dienu veci mājputni uztura koeficientu izmantošana.


Dažas lopbarības dzirnavām atrast risinājumu, pievienojot ūdens maisītāju, bet šajā daļā ūdens ir bezmaksas ūdeni, tikmēr ūdeni, turot likme ir ļoti slikti. Piemēram pievienojot 1 % ūdens maisītāju, pabeigt produktu uzglabāšanas likme ir tikai 0,25 %. Ja mēs gribam uzlabot 1 % mitruma gala barības koncentrātu, mums ir jāpievieno aptuveni 30 līdz 40 kg ūdens par tonnu, kas izraisīs skrošu dzirnavas bloku ražošanas laikā, un pastāv liels risks, no pelējuma un puve.


Kā atrisināt tā, kā ierīkots mitruma problēmu un padarīt to gan pierādījums miltrasa un ūdens aizture

Laikā kondicionēšana, tvaika pievienošana ir ļoti svarīgi, daudz barības rūpnīcas ražošanas darbinieki ir informēti par to, bet uzmanību ir pietiekami tālu no. Lai sasniegtu labāku kondicionēšana, mums ir jāpievieno pietiekami kvalitatīvu tvaika, tvaika vērā balzāms vajadzētu izmantot spiediena regulēšanas ierīces uztur konstantu spiedienu tvaika. Lai nodrošinātu kvalitatīvu tvaika, atdalītāju, lamatas, atbilstošu cauruļu izmēri ir nepieciešama tvaika cauruļvadu pie pozīciju kondicionieri, kondensāta ūdens būtu jāsvītro no tvaika, lai novērstu pārāk daudz ūdens balzāms, tādējādi izraisot nepievienosit mašīnu vai miltrasa un citiem jautājumiem.


Iekšpusē, kondicionieris, lai regulētu rūdīšanas ūdens izsmidzināšanas ūdens ir nepareizi, kondicionētājs nav mikseri, pievienot ūdens saglabāšana likme parasti ir ne vairāk kā 0,5 %, un var izraisīt nopietnu kaitējumu tvaika kondicionētājs pievienot vidi, tikmēr nevienmērīga ūdens pievienošana radīs vietējo augsts mitruma saturs, viegli radīt granulator mašīnu bloķēšanu, un Jandzi upes dienvidu apgabalā tas viegli iegūt miltrasa.


PS:miltrasa pierādījums šķidro piedevu jābūt labas kvalitātes, pievienojot iekārtas un saistītās tehnoloģijas, arī ir ļoti svarīgi, ja labi darbotos, varat palielināt cietes gelatinization pakāpi, samazināts cietes saturs, uzlabot pa un tādējādi palielināt ražošanas efektivitāti. At pašā laikā sakarā ar barības pulveris ir mitrina un mīkstina, granulating samazinās enerģijas patēriņš. Pretējā gadījumā, tas novedīs pie aprīkojuma kļūmes, sapelējis barības un klientu sūdzību pieaugumu.