Mājas > Jaunumi > Saturs

Biomasas granulu mašīnu attīstības perspektīva

Dec 21, 2016

Šobrīd biomasas enerģijas tehnoloģiju pētniecība un attīstība ir kļuvusi par vienu no worldand #39; s galvenās aktuālās tēmas, worldand, #39; s valdības un zinātnieku uzmanību. Daudzas valstis ir izstrādājušas atbilstošās pētniecības un attīstības plāni, piemēram, Japanand #39; s Sunshine plāns, Indiaand #39; s zaļās enerģijas projekti, ASV enerģētikas saimniecības, ieskaitot attīstību un izmantošanu biomasas enerģijas aizņem lielu daļu.

Globālos #39; s biomasas enerģijas pētniecība ir iegājusi jaunā posmā, dienvidu piekrastes rajonos priekšzīme makrodaļiņu degvielas kā tīras enerģijas un parādīt ievērojamu ekonomisko un vides ietekme. Pelletizer biomasas ražotā granulu degvielas ir īpašības, kas nav piesārņojumu un resursu taupīšanu. Atbilst mūsdienu peopleand #39; s veikšanu, vides aizsardzību, nodrošinot viegli iegūt izejvielas. Biomasas degvielu ražo biomasas pelletizer ir sava veida atjaunojamās atjaunojamās enerģijas, izmantošana ir koksnes skaidas, koka zari no koka, kukurūzas stublāji, rīsu stiebru un citi augu atkritumi, dzirnaviņas, žāvētāja granulator un citu biomasas granulu ražošanas iekārtas, izgatavots no cietās degvielas tiešās sadegšanas.

FDSP ražošanu no biomasas granulu mašīnu ar plašu izejvielu, augstu ražošanas efektivitāte, zems trokšņa līmenis, ilgu mūžu un citas priekšrocības. Piekļuve klientu mājās un ārzemēs atzinību.