Mājas > Jaunumi > Saturs

Pelletizer ikdienas apkope

Oct 27, 2016

Uzņēmumiem, šajā procesā izmantot pelletizer, kā saglabāt mašīnu attiecības ne tikai ražot labas kvalitātes produktu, un tai ir arī liela ietekme uz iekārtu ekspluatācijas laiku.

1. galvenais dzinējs

Granulu mašīnu, mainengine pieder core pārstrādē, nepieciešams regulāri pārbaudīt uzņēmēja temperatūra ir normāla vai ne ar ikdienas ražošanas procesu, pārtraukt izmantot uzņēmējas augstā temperatūrā saskaņā ar rokasgrāmatu par tehnisko apkopi vai sazinieties ar ražotāju, lai saņemtu apstrādes.

2. troksnis

Vajadzētu pievērst uzmanību uz mašīnu, lai redzētu, ja apkārt ir troksnis, paklusām reakcija mašīnas iekšpusē var pastāvēt šādām problēmām kā dislokācijas daļām vai zaudēt daļu utt, nepieciešams savlaicīgi pārbaude un apkope, lai nepieļautu mašīna tika sabojāta.

3. zvanu monitors

Regulāri salīdzina granulu mašīnu un mehānismu skalas instalēt vēlu dial, vai datu pieņemamā diapazona paneļa datus izmantot testēšanai, lai atrast datora problēmu.

4. eļļošanas

Iekārtas, saskaņā ar mašīnu pati vajadzībām lai savlaicīgi eļļošanas konkrētas daļas, var ievērojami palielināt mašīnu efektivitāti un lietošanas laiku, ir ļoti nozīmīga daļa no ikdienas uzturēšanas mašīnu.

Granulu mašīnu, izmantojot procesu imely tehnisko apkopi, testēšanu regulāri palielināt mašīnu, izmantojot gadus, labāk izmantot.