Mājas > Jaunumi > Saturs

Ieguvumi no bambusa atkritumu pavēršanas biomasas granulās

Apr 28, 2017

Bambuss ir bagātīgs augs, kas tiek plaši izplatīts tādos rajonos kā Āzija, Amerika un Āfrika. Kā viens no meža resursiem to raksturo strauja izaugsme un spēcīga auglība. Tai ir plašs pielietojums un augsta ekonomiskā vērtība: celtniecības materiāli, mūzikas instrumenti, mākslas izstrādājumi, pat ēdieni. Tagad, attīstoties biomasas kurināmajam, bambuss ir kļuvis par vienu no pieejamiem resursiem, kas bambusa granulu pārstrādes procesā tiek izmantots bambusa granulās.


Tā kā biomasas granulu nozarei ir liels tirgus, arvien vairāk cilvēku izvēlas savus granulas pašlaik ražot mājās. Tiem, kas ir pieejami bambai, bambusa pārvēršana biomasas granulās dos jums lielu labumu. Bambusa granulu dzirnavas, ko izstrādājusi FDSP Machinery, ir tāda mašīna, kuru izmanto bambusa granulēšanai. Šī mašīna ir saprātīga konstrukcija, kompakta struktūra, izcila kvalitāte un spēcīga produktivitāte. Izmantojot bambusa granulēšanas mašīnu, jūs varat viegli un brīvi izgatavot bambusa granulas jebkurā laikā un vietā. Jūs varat izgatavot bambusa granulas savām vajadzībām vai pārdot tos saviem kaimiņiem.

420-8.jpg

Kāpēc izvēlēties bambusu, lai ražotu biomasas granulas?


Tā kā tradicionālie energoresursi, piemēram, ogles un gāze, saskaras ar trūkumu problēmu, bambusa granulas kā viena veida atjaunojamā enerģija tagad attīstās ļoti ātri. Patiesībā tas, kas popularizē to, ir izejvielu daudzveidība un bambusa granulu dzirnavas. Pateicoties īpašajām īpašībām, ir pierādīts, ka bambuss ir viens no ideālajiem izejmateriāliem, kas jāiedē granulās. Turklāt bambusa granulām ir plašs pielietojums, piemēram, apkure, ēdiena gatavošana un rūpnieciskā tvaika krāsns. Turklāt bambusa granulas ar augstu siltumietilpību parasti ir pareiza degviela, lai aizstātu eļļu, ogles un citu kopīgu enerģiju.


Visas bambusa granulu īpašības varētu atbilst prasībām, kas noteiktas Granulu degvielas institūta standarta specifikācijai dzīvojamo / komerciālo dīzeļdegvielai, un bruto siltumietilpība var atbilst arī minimālajai prasībai par attiecīgi DIN 51731 (> 17500J / g) komerciālo granulu izgatavošanu. Bambusa granulas būtu ierosinātā jaunā biomasas cietā kurināmā daļa, un tās potenciālu varētu attīstīt kā komerciālas granulas.


Augsta standarta degšanas kalorijas: sadegšanas siltums no 4200 līdz 4800 kcal, sniegumu var saskaņot ar standarta ogles.


Bambusa granulu degvielas priekšrocības


Īpaši zemie emisiju standarti: dažādie emisiju mērķi ir mazāki par valsts ([GB13271-2001]) katlu gaisa piesārņotāju emisijas standartiem. Tā ir labākā alternatīva elektroenerģijai, degvielai, gāzei, akmeņoglēm


Zemas ekspluatācijas izmaksas: salīdzinot ar eļļu, gāzi, elektrisko apkuri, tas var ietaupīt 40% - 50% no ekspluatācijas izmaksām. Bambusa granulas ir ļoti efektīvs enerģijas taupīšanas un vides aizsardzības siltums.