Mājas > Jaunumi > Saturs

Biomasas degvielas priekšrocības

Nov 01, 2016

Biomasa ir atjaunojama, oglekļa liesa, ilgtspējīgu avotiem, kas jau ir plaši pieejamas lauksaimniecības kultūrām andamp; atliekas, meža kultūrām, andamp; atliekas, rūpnieciskās atliekas, dzīvnieku atliekas un sadzīves cieto wast un tā tālāk. Ar biomasu mums var radīt elektrību vai ražot siltumu vai biodegvielas, un ir daudz priekšrocību izmantošanu biomasas degvielu daudzās dažādās iekārtās


Ja izmanto biomasas degvielu?
Telpas piemērotas biomasas sistēmas ietver koledžas, universitātēm, slimnīcām, sabiedriskās ēkas, viesnīcas un moteļi, komerciālo ēku, siltumnīcās, plaša mēroga lauksaimniecības darbības, ražošanas iekārtām, elektrostacijas, skolas un Kopienas apgabala energosistēmas.


Kāpēc izmantot biomasas degvielu?
1. zems degvielas izmaksas.
Zems degvielas izmaksas ir galvenā atrakcija un kokskaidas granulas apkurei. Atšķirībā no degvielas/naftas, propāna un dabas gāzes, cietās biomasas degvielām ir stabilas cenas, kas ir salīdzinoši neietekmē globālo ekonomiku un politisko notikumu vēsture.
2. enerģētikas neatkarību.
Biomasa ir lokāli pieejamu degvielu avotu, kas palielina reģiona enerģētiskās neatkarības un drošības, vienlaikus stimulējot vietējo ekonomiku, saglabājot enerģijas dolāru izplatīti attiecīgajā reģionā, nevis tās eksportējot. Izmantojot koka arī palīdz atbalstīt meža produktu nozares, radot tirgu, un mežsaimniecības un lauksaimniecības darbus apkārtējā reģionā.

3. mazāk cieto daļiņu emisiju.
Mūsdienu Kopienas mēroga biomasas sistēmas tīri, apdegums ar praktiski nav redzams emisijas vai smakas, un salīdzinājumā ar mūsdienu dzīvojamo vidēja apjoma koksnes un granulu krāsnis, ar daudz mazāk daļiņu emisijas izplūdes produktu, koksnes degšanas zināms tās kaitīgās ietekmes uz cilvēka elpceļu veselību.
4. zema oglekļa dioksīdu.
Degoša koka enerģijai ir pozitīva ietekme palēninās globālās klimata maiņa. Oglekļa dioksīda (CO2) uzkrājumi atmosfērā ir nozīmīga globālo klimata pārmaiņu cēlonis. Fosilā kurināmā degšana notiek oglekļa, kas tika bloķēta prom underground (kā naftas un gāzes) un pārsūta to kā CO2 atmosfērā. Kad koks ir ierakstīts, taču pārstrādā oglekļa, kas jau bija dabisko oglekļa ciklā.


5. samazināt poligonos.
Biodegvielas vēl viena priekšrocība ir, ka to var ņemt atkritumus, kas var kaitēt videi un pārvērst to kaut ko noderīgu, piemēram, atkritumu, kā arī atkritumu poligonu var ierakstīt vismaz daļēji izveidot izmantojamās biomasas degvielu, un etanola var veikt no kukurūzas un citu kultūru ar samazinot izgāztuvē, bet var izmantot, lai izveidotu dažas izmantojama dažādu produktu. Ar tik daudz dzīves avots, uz planētas, nav nekādu ierobežojumu, cik pieteikumu var atrast un izgudrot.