Mājas > Jaunumi > Saturs

Temperatūra un noturēšanas laiks kondicionēšanā var ietekmēt barības ražošanu

Jan 12, 2018

Temperatūras un noturēšanas laiks kondicionēšanas procesā var ietekmēt barības ražošanu, granulu kvalitāti un līdz ar to putnu sniegumu. Tāpēc kondicionēšana ir svarīga granulēšanas procesa sastāvdaļa.

Barības kondicionēšana ir svarīga barības pārstrādes sastāvdaļa . Ja miežu barība iziet caur kondicionieri, tā tiek pakļauta augstspiediena tvaikam. Šis tvaiks nodrošina siltumu un mitrumu, kas nepieciešams cietes želatinizācijai, daļiņu saķerēšanai un patogēnu noņemšanai maisā. Tvaika temperatūra un iztvaikošanas laiks kondicionētājā ir divi svarīgi faktori, kas var ietekmēt granulu kvalitāti, kas definēta ar tā saukto granulu izturības indeksu (PDI) un granulu cietības pakāpi.


FDSP piegādā barības granulu iekārtu ar sekojošām funkcijām:
1. Augsta efektivitāte tiek pieņemta tieši riteņu piedziņai;
2. Pilns nerūsējošā tērauda padevējs; mainīga piķa pretaizbraukšanas struktūra; Importētā FC kontrole;
3. Viss nerūsējošā tērauda kondicionieris ar aksiālu tvaika izsmidzināšanu pagarina kondicionēšanas un gatavošanas laiku;
4. Galvenais pārnesums un zobrata vārpsta nodrošina augstu precizitāti karbonizējošo slāpēšanu; gluda braukšana, zems trokšņa līmenis un ilgs kalpošanas laiks.
5. Pārnesumkārbu un braukšanas caurumu precizitāti garantē specializēta liešanas piegādātājs un NCC.
6. Galvenajā piedziņā ir ievests gultnis un eļļas blīvslēgi, un jo īpaši eļļošanas eļļas atgriešanas sistēma ir pieejama, lai nodrošinātu drošu gultņu eļļošanu;
7. 2 pc ātras demontāžas tipa precīzi iestrēgušas skavas tiek izmantotas, lai savienotu mucu un verdzenes atloku, tādējādi ērti un ātri iztukšojot matus.
8. Granulu kameras durvis un padeves skrūve ir pilnībā izgatavota no nerūsējošā tērauda ar augstu pretkorozijas spēju un ilgu kalpošanas laiku.
9. Savienojums starp motoru un pārnesumkārbu pieņēmis jauna veida S-veida atsperes savienojumu ar ērtāku demontāžu un montāžu un uzticamāku izmantošanu.

feed pellet machine.jpg

Iztvaikošanas laika un tvaika ietekme

Iepriekšējie pētījumi parādīja, ka augstas kvalitātes granulu optimālā temperatūra ir 80 ° C, un minimālais aiztures laiks ir 30 sekundes. Koncentratoros ar augstu aiztures laiku barošanai tiek veikts trīs līdz četru minūšu kondicionēšanas process, lai uzlabotu granulu saķeres īpašības. Lielāks kontraktora aiztures laiks izraisa lielāku mitruma iekļūšanu barības daļiņās, un to var iegūt, piemēram, samazinot ratiņu kustību.