Mājas > Jaunumi > Saturs

Piedāvājiet Jums vislabāko veidu, kā zaļās preces kvalificētām zivju sugām dot ēdienus gremošanas traukiem

Dec 22, 2017

Gandrīz visas zivis ēdienam, kas rodas granulās tirgū, ir zemākas attiecībā uz ūdens noturību, kā arī viegli iegūt lielāku, ja tas ir iegremdēts ar h2o. Tā rezultātā šķīstošie vitamīni un minerāli, iespējams, tiks izskaloti no jūsu granulām. Lielākajai daļai no tām zivju tvertnēs vai pat zivju dīķos radīsies barības avots, kā arī ekoloģiskie jautājumi. Rezultātā darbs, šķiet, tika veikts, lai samazinātu grādu, kas saistīts ar kairinājumu, kopā ar minerālu izmantošanu, jo patiešām tiek palielināts karstuma periods. Attiecībā uz šo mērķi tika veikti vairāki sagatavošanās darbi no jūras dzīvniekiem, kā arī pārbaudīti pēc laika. Metode tika balstīta uz biežiem līdzekļiem, piemēram, kukurūzas miltiem, sojas miltiem un tapioka miltiem. Lai iegūtu ūdens stabilitāti, notebook dators ir nedefinējis kādu laiku un samazina percolate spējas, roku eļļas krāsas stearīns ir papildus būt galvenais tēmu savienojums šim pētījumam. Faktiskais rezultāts parāda, ka pastāv saikne starp cilvēkiem, kas saistītas ar jūras veltēm, kā arī mājiņas, kas saistītas ar leņķi, iegūstot šāvienu. Varat sekot līdzi iegūtajam optimālajam rezultātam uz suspendētā perioda, caurlaidības jaudai, kā arī drošībai, kas ir saistīta ar bāzu barošanu.


FDSP SZLH sērija zivju barības granulu dzirnavas ir ideāla granulēšanas mašīna augstas kvalitātes zivju / akva / dzīvnieku barības granulām. Tas ir ar lielu jaudu, augstu efektivitāti, zemu troksni, vieglu darbību un ērtu apkopi.

fish feed pellet machine.jpg

Ar vismodernāko tehnoloģiju FDSP barības granulām, ko izgatavojusi mūsu mašīna, ir šādas īpašības:

1. Laba cietība un izturība

2. Viegli sagremot mājputniem


Gatavo granulu diametrs var būt Φ1.0 Φ1.5, Φ2, Φ3, Φ4, Φ4.5, Φ5, Φ6, Φ8, Φ10,

Φ12mm utt. (Svārstās no 1,0-18 mm). Garums ir 3-7 cm. To var pielāgot atbilstoši dažādām prasībām.

Granulas var būt barības sastāvdaļas daudzu veidu dzīvniekiem, piemēram, vistas, pīles, zosu, govju, liellopu, zirgu, aitu, cūku, trušu, zivju, garneļu un tā tālāk.