Mājas > Jaunumi > Saturs

Piedāvājam Ēģiptē izmantotā tērauda uzglabāšanas silo

Feb 09, 2018

Tērauda silu uzglabāšana vienā no visvairāk vēlamajiem produktiem ir Ēģipte. Ēģiptei ir nepieciešami īpaši uzglabāšanas un precizitātes nosacījumi. Kukurūzas mitruma saturs gaļas ražas laikā ir no 23 līdz 25%. Jāatzīmē, ka kukurūzas mitruma mitrums nepieciešams veselīgai uzglabāšanai.

 

To nevar uzglabāt, jo tas nāk no kukurūzas. Saskaņā ar laika apstākļiem jāsaglabā 24 stundas slēgtā zonā, žāvēšanas procesā būs jāievada šādi. Kukurūzas žāvēšana ir nepieciešama, lai kļūtu par kvalificētu profesionālu žāvētāju. FDSP ne tikai tā, kā jūsu produkts ir jāuzglabā, kā tas jādzer vienlaikus, tas nodrošina jums risinājumu. FDSP kukurūzas žāvētājs saskaņā ar pareizajiem nosacījumiem un vienmēr ir veselīgi rezultāti.


Vajadzības gadījumā ļoti uzmanīgi jāievēro ventilācijas un temperatūras aizsardzība un glabāšanas tvertnes . bāzes daļā ļauj gaisa viendabīgu sadalīšanas produktu, kas izveidots caur īpašiem ventilācijas kanāliem. Atbilstoši ātrgaitas centrifūgu un siloņu diametra vajadzībām vēlamie mazie aksiālie ventilatori nodrošina ilgstošu un efektīvu ventilāciju.

silo.jpg

Mūsu pakalpojumi

1. Pirmspārdošanas konsultācija:

Jūsu prasības ----- mēs izlemt un apstiprināt apstrādes tehnoloģijas

2. Shēmas ieteikums:

Piedāvājot jums saprātīgus ieteikumus un risinājumus, lai nodrošinātu mašīnas vispārējo darbību.

3. Iekārtu uzstādīšana:

Mums ir profesionāli tehniķi, kas piedāvā jūsu instalēšanas ceļveži.

4. Uzturēšana:

Mūsu pakalpojumu speciālisti nodrošina nevainojamu ražošanas procesu attīstību, izstrādājot individuālus tehniskās apkopes plānus katram klientam. Mēs sniegsim jums visaptverošu padomu, strādāsim ar jums, lai plānotu nepieciešamo darbu, un veiciet to, lai atbilstu jūsu konkrētajām vajadzībām.