Mājas > Jaunumi > Saturs

Stiprināt FDSP industriju, iekšzemes un starptautiskā tirgus sadarbību

Aug 13, 2018

Jūlijs ir patiesi karsts ar degošu sauli šajā vasarā.

FDSP ir organizējis vairākas dienas virsstundu darbu, lai paātrinātu ražošanas grafiku un nodrošinātu piegādes laiku, veicot sērijveida pasākumus, lai uzlabotu ražošanas jaudu un pabeigtu ražošanas un piegādes uzdevumu šajā mēnesī, sadarbojoties ražošanas, iepirkuma un pārdošanas nodaļai.

图片1.png

1. Piegāde ārzemēs:

15. jūnijā pabeidziet Lietuvas pasūtījuma piegādi: āmura dzirnaviņas SFSP568-II, impulsu filtru TBLMF28-2000, skrūvju konveijeri TLSS25 utt. 4. jūlijā pabeidziet pielāgotus skārienjūtīgo elektrisko kontroles sistēmu Jaunzēlandei un āmuru dzirnavām SFSP568-II un rezerves daļas arī Jaunzēlandei;

2. Vietējā projekta piegāde:

8. jūlijā mēs piegādājām SZLH420 putnu barības komplektu Anhui Lvan bio-barības co., Ltd, 28. jūlijā, mēs piegādājām 5tph ekstrudēšanas ūdens barības ražošanas līniju Zhenjiang Qinfeng barības co., Ltd, 30. jūlijā, Dezhou Tian ' en Feed Co., Ltd 4 × 1000T kukurūzas silo uzglabāšanas projekts sāka piegādi.

3. Ārzemju klients apmeklē:

Kad mūsu darbinieki ražo pilnu jaudu, mūsu pārdošanas apjomi ir vērsti arī uz pārdošanas veicināšanu. Jūlijā FDSP uzņēma Uzbekistānas un Krievijas klientus. 8. jūlijā pēc Indonēzijas izstādes pabeigšanas mūsu ģenerāldirektors un galvenais inženieris devās uz biomasas granulu projekta Indonēzijā un apmeklēja arī klientu, parakstot līgumu par 5t / h zāģu skaidas granulu līniju. 14. jūlijā no Uzbekistānas klients atkal apmeklēja FDSP, un šoreiz mēs parakstījām līgumu par 3tph automātisko zivju barības ražotni.

图片2.jpg

25.jūlijā klienti no Krievijas apmaksā FDSP par lielajām transportēšanas iekārtām un tvertņu uzglabāšanas tehnoloģijām. Vizītes laikā mēs apspriedām detaļas 6 * 2500T silo projektam un 300T / H lielai transportēšanas iekārtai, silo tehniķis parādīja 3D instalācijas izkārtojumu egles projektu, ieviešot vienu mašīnu un palīgiekārtu katram procesam. Klients arī pārbauda 200T / H 、 250T / H 、 300T / H kausa liftu, ķēdes konveijeri un skrūvju konveijeri mūsu darbnīcā, kā arī pārbaudīja gatavo tvertnes plāksni, sānskatu, mašīnas rāmi, priekštīrītāju un piegādes sistēmu. 26.jūlijā pēc klienta pieprasījuma mēs tos nogādājām uz Anhui Weiye barības uzņēmuma 2 * 2000T montāžas silo projektu, ko izveidoja FDSP. Klients ļoti augstu novērtēja FDSP kvalitāti, tehnoloģiskās tehnoloģijas un pakalpojumus, viņiem bija nepieciešama korekcija attiecībā uz to dizainu.

Ar vairāk un vairāk klientu, FDSP barības mašīnu un inženierzinātņu, biomasas iekārtu un inženierijas apmeklējumu un sadarbību, silo uzglabāšana ir aizgājusi uz ārzemēm un iet cauri arvien vairāk pasaules kartē. FDSP turpinās attīstīt jaunas tehnoloģijas un jaunus produktus, pilnveidos savu produktu tehnoloģiju, padarot FDSP kā globālu zīmolu nākotnē.