Mājas > Jaunumi > Saturs

Salmi Feed Pellet Par Zirgkopība

Apr 17, 2017

Barība granulu tiek plaši izmantota zirgu audzēšanā. Tagad lielākā daļa zirgu barotavas izmantot Spēkbarību granulas kopā ar rupjo dzīvnieku barības granulu līdzsvarot prasības zirgu uztura. Salmi ir izmantota kā zirgu gultas gadsimtiem ilgi. Nesen jaunā tehnoloģija ir pieņemts, lai padarītu mīkstas granulas no salmiem un izmantot tos apstāsies.

Lai nodrošinātu, ka ir pietiekami daudz salmu granulas krātuve zirgiem ziemas barotavas bieži saglabāt pietiekamus salmiņi rudenī. Pēc tam, granulētas arī salmu granulas var izmantot kā bazālo diētu zirgu un ir nozīmīga loma zirgu izaugsmē un svara pieaugumu, uzlabojot padeves izmantošanas līmeni un ekonomisko ieguvumu. Salmu granulu ir labākais gultas zirgiem.

Izejvielas: dažāda veida salmiņiem, kas ir efektīvi un videi draudzīgi.

2. Laba aukslēju. Laikā ražošanas periodā temperatūra var būt līdz 80 grādiem pēc Celsija, lai ciete var klīsterizētas un ražot koncentrētu garšu. Par salmu granulām ir arī grūti tekstūra, kas atbilst zirgu bioloģiskajām dabām grauž. Visi šie var uzlabot barības garšas īpašības un palielina barības uzņemšanu.

3. Videi draudzīga. Augstas temperatūras var nogalināt kaitīgo sastāvdaļu salmiņos un salmu granulas nav bojājumus kuņģa gļotādas. Nav atkritumu izlādes ražošanas procesā.

4. Viegli transportēt un pārvietoties. Salmu granulas, kas ir liels blīvums un maza izmēra ir viegli transportēt un uzglabāt.

5. Mazāk amonjaks ir stabils, sausāks gaiss un mazākas kūtsmēslu daudzumus un atkritumiem. Piemēslot ir mazāk un viegli tīrīt. Tātad stabils nav smaku, un ir laba gaisa, kas var novērst zirgus no klepus un izraisa citas slimības.


Salmu granulas ir parādījuši unikālās iezīmes zirgu audzēšanā. Mūsu uzņēmums var sniegt pirmās klases salmu granulu mašīnu, lai ražotu augstas kvalitātes salmu granulas zirgiem. Un mēs varam arī sniegt profesionālas vadlīnijas un labu pēcpārdošanas serviss.