Mājas > Jaunumi > Saturs

Uzglabāšana Bunkurs Kalcinēts naftas koksu

Mar 29, 2017

Tērauda tvertņu ir labi piemērota, lai uzglabātu visas pakāpes no Kalcinēts naftas koksu (MPK). Mūsu slēgta glabāšanas sistēma atrisina daudzus svarīgus vides jautājumus. Vides prasības tiks pilnībā izpildītas ar to. Turklāt, ekonomika un ekspluatācijas priekšrocības parasti ir galvenie iemesli, lai izvēlētos to.

Kā tērauda Bunkurs glabāšanai karsēti naftas cokework?

iekraušana

Loading pozīcija ir centrā silosa jumta caur konveijeru. Koksu nogādā caur ieplūdes piltuves uz leju, lai uzņemta korekcijas urbji ar centrāli teleskopisko teknes un putekļu slēdzeni izejā izpletnis. Bunkura iekraušanas tiek izpildīta ar uzņemta korekcijas urbji uz svārpstu rāmis, kas tiek suspendēts ar tērauda stieples no pagriežamas tilta. Gliemežtransportieris rāmis var pacelt vai nolaist ar winch sistēmu. The izlīdzinošās augers var nodot koksa uz āru, lai silo sienas, kamēr vienlaicīgs pakāpeniska pagriešanas no svārpstu rāmja rūpējas iekraušanas bunkura in vienmērīgi sadalīts slāņos.

izkraušana

Izkraušana bunkura ir uzsākta ar svērt barotavas sakārtoti centrāli pie silo apakšā, kas baro koksu uz lentas konveijeram, kas var nodot koksu vairāku silosos vienlaicīgi. Izkraušana koksa izraisa centrālu serde plūsmas zonu bunkurā. The augers tagad griežot pretējā virzienā, un nodot koksa centrālajam plūsmas zonā.

Putekļu un ugunsdrošības

bīstamības potenciālu samazināšana ir sasniegts ar putekļu ekstrakcijas un gaisu necaurlaidīgā kamerā bunkurā, ko bijušais ir sasniegts ar turot zem spiediena iekšā visu ieplūdes izpletnis no tvertnes un tā padara to putekļusūcēju ar putekļu ekstrakcijas.

No gaisa ierakstu apakšā bunkurā ir ierobežota ar svērt barotavas piepildīta ar materiālu. Gaisa iekļūšana koksam ir tikai augšējās virsmas. Skābekļa koncentrācija koksa pie virsmas ir skaidri zem 21%. Sakarā ar dabīgo ventilāciju, nav bīstams CO vai CH4 gāzes vai skābekļa trūkums virs koksa virsmas var attīstīties.

Pie svārpstu rāmī pie koksa virsmu un jumta platību CO un CH4 detektori tiek uzstādīti, lai gāzes atklāšanas, lai nodrošinātu, ka gāzes koncentrācija būs zem sprādzienbīstamības robežām. Ventilācijas ierīce tiek kontrolēta ar gāzes monitoringa sistēmas. Kad koksa temperatūra pārsniedz temperatūras robežu, sistēma automātiski izslēdzas.

Uguns dzēšanas

Turklāt ugunsbīstamības jākontrolē avārijas gadījumā. Ugunsdzēsības ierīces jāuzstāda sadarbībā ar vietējo ugunsdzēsēju brigādēm iestādēm.

Kokss jaukšana

Izkraušana tiek veikta ar pastāvīgi konveijeru zem silosos. Konveijera tiek padots uz katru no ķermeņa masa barotavas sakārtoti apakšā. Sistēma rada nepārtraukti regulējamu maisījumā attiecību no silosos no 1: 1 līdz 1: 4. Kokss ir atgūti slāņos ar "pagājušajā pirmais ārā" principu. koksa izkraušanas laikā tikai centrālais kodols plūsma zona atrodas kustībā, bet 90% no silo satura paliek mierīga un sablīvēta stāvoklī, izvairoties atslābtu un atdala. Additional sasmalcināšanas no izkrāvējām, koksa tiek panākts, izmantojot šo loading / iztukšošanas procedūru.

Jau divi silosi tiksies lielā prasībām, kas saistītas ar sajaukšanas iespējas. Šķiras tiek sadalītas divās gabaliem ar līdzīgiem kvalitātes standartiem. Par radot sajaukšanas proporcijas iespējas uzlabosies vairāk nekā proporcionāli, ja trīs vai vairāk silosos ir gotten. Tā kā elektrostacija (vai kā anoda auga) pieejamības prasības kļuvuši prasīgāki, tāpēc arī pieprasījums pēc kontrolēt kvalitātes maisījums koksu.

Spēja mainīt kokss maisījumā attiecību ir nosacījums, lai iegūtu veiktspējas prasības. Parasti koksa faktiskie kvalitātes īpašības, tiek atzītas tikai procesa laikā, jo koksa pētījumi nav pieejami vai ir nepilnīgi un / vai nepiemēro. Šādos apstākļos kaitējums var tikt ierobežotas tikai.

Ekonomika skābbarības uzglabāšanas CPC

Izmaksas un ietaupījumi no skābbarības uzglabāšanas CPC ir ļoti svarīgi. Visas izmaksas, ieskaitot kopējo darbmūža vienības, ir jāņem vērā tajā. Darbības izmaksas ietver acīmredzamas faktorus, piemēram, enerģijas patēriņu, uzturēšanu, uc un slēptās izmaksas tāpat kā produktu zudumu un kvalitātes zudumu ar putekļu emisijas, sevis apkures un ietaupījumus mērķtiecīga sajaukšanai. Tie ir patiešām būtisku izmaksu ietaupījumu. Tā kā uzglabāšanas bunkuros un ar to saistīto ēku ļauj segregāciju CPC pēc pakāpēm un nodrošina iespējas, lai maisījums MPK, klientu prasības, krātuves ietilpību, piemēram, anoda augu parasti sasniedz vidēji par 10% -15% no gada caurlaides, kā rezultātā apmēram 50,000-100,000tons var sadalīt pa trim vai četriem bunkuriem. Izmantojot bunkuriem ir labākais izmaksu taupīšanas izvēle.

Par Kalcinēts naftas koksu

Kalcinēta naftas koksa, CPC par īss, ir augstas tīrības oglekļa materiāls, kas tiek iegūtas, sildot zaļo naftas koksa izvadīt mitrumu, gaistošo vielu un citi piemaisījumi, un palielināt tās elektrovadītspēju. MPK ir produkts koksēšanas kādā naftas rafinēšanas, kas ir sūklis līdzīgu struktūru, kas ir nozīmīga loma pieņemšanā anodu. MPK izmanto elektrolīzi alumīnija anoda un anoda pastas, oglekļa rūpniecības ogles, grafīta elektrodu, metalurģijas nozares, piemēram, silīcija un degvielu. Primārā alumīnija ražošanas nozare ir galvenais patērētājs CPC, kas pārstāv aptuveni 80% no pieprasījuma šo oglekļa materiālu. Bez tam, CPC tiek plaši izmantots arī citās nozarēs, piemēram, cementa rūpnīcas, keramikas nozarēs, brikešu nozarēs, stikla ražošanā, uc

Par skābbarības uzglabāšanai CPC, ir izpildīti nosacījumi attiecībā uz vides aizsardzību; ir izpildītas ekspluatācijas prasības ogļu sajaukšanas; uzturēšanas izdevumi, salīdzinot ar citām uzglabāšanas metodes tiek vērtēta pozitīvi.

Ar spēcīgu inženieru zināšanas un projektu vadības prasmes, Flyer kompānija var sniegt labākos risinājumus mūsu klientiem. Mūsu atzīta kompetence ir stratēģisks aktīvs, kas vada mūsu konkurētspēju. Tehniskie eksperti ir izstrādājuši zināšanas un prasmes, kas ir nozares kritēriji. Ja Jums ir nepieciešama mūsu pakalpojumus, lūdzu, nekautrējieties sazināties ar mums.