Mājas > Jaunumi > Saturs

Uzglabāšanas plānus ir vajadzīgas saimniecības tvertnēs

Jul 20, 2016

PIEAUGOT pieprasījumam pēc lielākas jaudas saimniecībā graudu bunkuriem, lauksaimniekiem ir nepieciešams, lai nodrošinātu dizains un krātuves pārvaldība ir par dziesmu.

Apmeklējot GSI graudu uzglabāšanas ekspertu Randy Sheley teica ASV saimniecībā Šilo sistēmām bija desmit gadus pirms Australiaand #39; s.

andquot; saimniecībā uzglabāšanas vienmēr ir kaut kas mums bija, jo tirdzniecības sistēma nosaka, ka varētu padarīt mazliet vairāk naudas, ja jūs varat glabāt to, andquot; viņš teica.

Mr Sheley teica, kamēr nozare bija tagad piedāvā Šilo sistēmas ar lielāku jaudu, tas nozīmē lielāku uzglabāšanas problēmas.

Viņš teica, ka sistēmu ASV bija pievērstas aerācijas temperatūras kontroli un tad fumigācija.

andquot; Parasti, ja mēs graudu, uz leju, lai kukaiņi atstāt to pašu - mitruma līmenis ir zems fumigācijas nav kaut ko darīt, ja vien jums ir problēma - tas šķiet pretējs šeit.

andquot; Pamatēdiens rīcības, mēs izmantojam ir graudu temperatūru pazemināt, bet acīmredzot fumigācijas novērš kukaiņu un aizzīmogotās tvertnēs uzlabo efektivitāti, andquot; Mr Sheley teica.

Viņš teica, aerācijas bija galvenais faktors, bet sarežģītāka nekā ventilatoru aprīkošana un pievienojot lielāku fani varētu palielināt statiskā spiediena, kas pārvietojas mitruma slāņus.

andquot; Liekot vairāk gaisa, varat sākt pāriet no Šilo grunts mitruma vidējo slāņu bet thereand #39; s parasti nav pietiekami aerācija, lai to pārvietotu ārpus nodalījuma, andquot; viņš teica.

andquot; Mitruma redeposit rada problēmas un tur daudz graudu bin ugunsgrēki nāk from.andquot;

Viņš arī brīdināja, ka aerācijas nav nosacījums graudu, atzīmējot, ka 10 reizes gaisa plūsma ir nepieciešams, lai stāvoklis graudu kā ventilācija.

Izvēloties ventilatoru sistēmām, kas pamatojas tikai uz bušelis apjoms bija problemātiska, viņš teica.

andquot; Tas ir apmēram uz visiem laikiem, bet tas doesnand #39; t darbu pie ļoti lielas tvertnes un #39; un #39; Mr Sheley teica.

andquot; Ko zemnieki būtu apskatot ir iet caur graudu, kas ir kaut kas GSI gaisa ātrums ir strādājusi, on.andquot;

Lielāka diametra, īsāks nodalījumiem ir vieglāk jāvēdina, bet mazākas un garāki ir lētāka, tāpēc audzētājiem būtu līdzsvarot divas.

Tā pārāk pilns aerācijas grīdām atsver daļēju aerācijas grīdām, sniedzot pat gaisa sadali, viņš teica.

Žāvēšanas sistēmās varētu piedāvāt produktivitātes pieaugumu.

andquot; žāvēšanas var būt lētāk un efektīvāk, nekā ieguldot citu harvesteri vai tiek atzinīgs pirms ražas novākšanas apstākļi, andquot; Mr Sheley teica.

Viņš teica, nodalījums var būt žāvētāju, kā arī uzglabāšanas ierīci, tomēr 18 procentiem mitruma saturu kviešiem būtu nepieciešams 17 līdz 30 litru sekundē tonnā, kas nāk līdz pieņemamam līmenim un graudu dziļumu vajadzēja turēt zem septiņiem metriem.

Gandrīz nekad mēģina saglabāt graudu lietaināks līmenī darbojas out, viņš teica.